کتاب کیمیاگر

اثر پائولو کوئیلو از انتشارات نشر ثالث - مترجم: حسین نعیمی-داستان فلسفی

کیمیاگر با ترکیب سحر و جادو، عرفان، خرد و تعجب، تبدیل به یک کلاسی مدرن شده است، میلیون ها نسخه در سراسر دنیا فروش می کند و زندگی خوانندگان بی شماری را در سراسر نسل ها تبدیل می کند. شاهکار پالو کوئلسوس به داستان عرفانی سانتیاگو، یک پسر چوپان اندولسیایی می پردازد که می خواهد به جستجوی گنجینه های دنیوی بپردازد. تلاش او او را به ثروت های مختلف متفاوت تبدیل می کند و بسیار رضایت بخش تر از آن که تصور می کرد. سفر Santiagos ما را در مورد حكمت ضروری گوش دادن به قلبهای ما، به رسمیت شناختن فرصت و یادگیری خواندن چیزهایی كه در امتداد مسیرهای زندگی زندگی می كنند، و مهمتر از همه، به دنبال رویاهای ما می آموزد.


خرید کتاب کیمیاگر
جستجوی کتاب کیمیاگر در گودریدز

معرفی کتاب کیمیاگر از نگاه کاربران
من به رمان احترام می گذارم، اما باید بگویم که فقدان عناصر خارق العاده، مانند آنهایی از میلراد پاوییک یا حتی گابریل گارسیا مارکز، خوب ... من منتظر آن بودم. من فکر می کردم که اوج لحظات کمی بود. برای یک بار، (pseudo) deus ex machina همه چیز نیست که ... برجسته است. این در واقع یک کتاب کمک به خود است، و آن چشم هایم را باز کرد و آمپر؛ به شدت خلق و خوی من را تغییر داد. موفقیت آقای کوئلو، موفقیت! بیشتر انتظار داشتم؟ بله، سوری ناامید شدم؟ خیر من باید اعتراف کنم هر چند که بعدا دوستش داشتمVeronika تصمیم می گیرد به مرگ @ بهتر، اما، به خوبی، این بدیهی است که فقط من.

مشاهده لینک اصلی
من آن را از طریق چند صفحه ساخته شده قبل از پرتاب آن را در سراسر اتاق. سپس آن را برداشتم، چند صفحه دیگر را از بین برد و آن را در سطل زباله انداختم. سپس مغز، چشم ها و انگشتانم را با سفید کننده شستم. متعلق به چیزهایی مانند راز در عمیق ترین عمق کتاب جهنم.

مشاهده لینک اصلی
من مطمئن هستم پیامی که در این کتاب پنهان شده بود در جایی که کاملا بر سرم بود پنهان شده بود. وای! و من بسیار سبک پری را که در آن نوشته شده است، بسیار لذت بردم.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را در یک فرودگاه بین پرواز ها برداشتم، آن را بسیار پراکنده بودم و بدیهی است که کتاب خریداری شده از فروشگاه بود. حتی دختر در هواپیما کنار من، مسلما سخنران انگلیسی نیست، تلاش های زیادی کرد تا به من بگوید که او این کتاب را دوست داشت. شخصیت اصلی کتاب یک چوپان نوجوان است و به نظر می رسد که نوشته شده توسط یکی. Coelho تمام ظرافت را رد می کند، با استفاده از عبارات @ Personal Legend @ و استفاده از آن در هر صفحه دیگر در یک داستان که مواد تشکیل دهنده یک افسانه موفق است، آنها را با هم در چنین سطوح بیرونی که به من یادآوری می کنند که 1.50 دلار فنجان استارباکس، عقل و انگیزه داستان هایی که توسط سخنرانان آغاز شده با دستور کار دینی بیان شده است. پیام اولیه خود را از اشتیاق شما پیروی می کند به زودی به داستان زندگی شما تغییر شده است توسط همان دست نوشته شده است که داستان جهان نوشت و سپس به قلب کیمیاگری روح جهان [sic] که همه باید تلاش پیوستن. 80 صفحه بیش از منصفانه بود. بسیار مایل به فروش / swap.Needless می گویند من هیچ یک از @ Plus @ جنبه های این نسخه را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
یک پسر رویایی ... پس از خروج از حوزه علمیه، سانتیاگو به یک چوپان تبدیل می شود. او دوست دارد به سفر و انجام در منطقه Andalusia اسپانیا، با شش گوسفند خود را. در یک دوره ناشناخته اما احساس می کند حدود 1900. رومینگ روستایی، بازدید از روستاهای کوچک، فروش پشم، زمانی که پول مورد نیاز است. همیشه در جستجوی غذا و آب، برای دوستان کوچک خود، گرسنگی و تشنگی آنهاست. تبدیل شدن به متخصص در حرفه او، اما زمان گذشت، جوانان در حال حاضر 18 سال است. استراحت در یک کلیسا رها شده با حیوانات خود را، به دنبال از طریق سوراخ در پشت بام، در آسمان شب و داشتن یک رویا عجیب و غریب. در مورد پیدا کردن گنج های زیر اهرام مصر، یک مفهوم احمقانه است، اما آن را دوباره. او آن را فراموش می کند و به کار باز می گردد. دو سال است ابدی در جاده، برای یک پسر و او احساس تنهایی، تا زمانی که ملاقات یک دختر تجار. او نمیتواند اعتقاد داشته باشد که یک شبان خوک کتاب میخواند ... پس از فروش پشم پدر خود باید او را ترک کند، گوسفندان نیاز به تغذیه دارند، اما دختر همیشه در ذهن خود است. یک زن، که حتی نام او را نمی داند. سال بعد جهنم به آنجا خواهد آمد خوابیدن در خارج از منزل تحت ستاره و ماه، با گوسفند خود، بدون هیچ نگرانی، رفتن به مکان های جدید، آتش سوزی اردوگاه، و خوردن در کنار همدم های دوست داشتنی، این یک زندگی خوب است. پسر خوشحال است، اما یک زن کولی را می بیند، که به او می گوید که به او احترام می گذارد، او متقاعد نشده است. یک روز در یک شهر در ساحل، که در آن شما می توانید آفریقا، یک فاصله کوتاه در سراسر آب، را دیدار، او با یک مرد قدیمی و عجیب، که ادعا می کند که پادشاه سالم است! می گوید که او باید رویای خود را دنبال کند، @ Personal Legend @ ... گوسفند را به فروش می رساند، یک کشتی را به تانگیر، آفریقا می برد، پول خود را از دست می دهد و در فروشگاه کریستال کار می کند برای یک آرزو عربی که ملاقات کند، اما هرگز اراده . و بالاخره پول کافی برای خروج می کشد. دوستان خود را با یک انگلیسی که توسط کتاب های کیمیاگری خود مجذوب شده است، و نتیجه می گیرد که سرب را می توان به طلا تبدیل کرد ... سفر شایسته ای در شترهایی که آنها در یک کاروان بزرگ و آهسته، برای یک واسط بیابانی خریداری کردند، درست از یک داستان عربی عربی، شن و ماسه زرد، آسمان آبی شکوه و باد بی وقفه، خورشید قرمز بی پایان، و یک جنگ وحشیانه قبیله ای نزدیک، آنها را به ناامیدی می کشد ... اما هنوز هم انگلیسی انگلیسی، در مورد یک کیمیاگر فکر می کند ، 200 ساله، زندگی می کنند در آن عجیب و غریب، واحه مصری، مقصد امیدوارانه خود را، و مایل به یادگیری اسرار شعبده باز، تنها یک روز کوتاه، چند روز از اهرام. هدف آخر، کاروان، درختان نخل سبز، بعضی از هزاران، پر از خرما، در نزدیکی، سفر بی پایان به پایان رسیده است ... سفر احمقانه یا سفر کشف؟ اما به یاد داشته باشید، برای قورباغه ها تماشا کنید ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کیمیاگر


 کتاب کتاب خنده و فراموشی
 کتاب تسلی ناپذیر
 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب روزی که زندگی کردن را آموختم
 کتاب لبه تیغ
 کتاب گروه محکومین