کتاب پانزده زندگی اول هری آگوست

اثر کلر نورس از انتشارات هیرمند - مترجم: مهرآیین اخوت-داستان فلسفی

هری آگوست هر کاری بکند و هر تصمیمی بگیرد فرقی نمی‌کند؛ وقتی می‌میرد، به نقطه‌ی آغازِ زندگی‌اش برمی‌گردد: کودکی با تمامِ آگاهی‌هایی که در زندگی(های) قبلی‌اش داشته. هیچ‌چیزی هرگز عوض نمی‌شود.
اما در انتهای زندگیِ یازدهمش، دختربچه‌ای به بسترِ مرگش می‌آید و می‌گوید که باید «پیغامی به گذشته» بفرستد: «دنیا به آخر می‌رسد؛ مثلِ همیشه… اما سریع‌تر از قبل».
این قصه‌ی کاری است که هری آگوست پس از این خبر انجام می‌دهد و قصه‌ی کاری که پیش از آن انجام داده؛ تلاشش برای نجاتِ گذشته‌ای که اجازه ندارد تغییر بدهد و آینده‌ای که نباید بگذارد تغییر کند.


خرید کتاب پانزده زندگی اول هری آگوست
جستجوی کتاب پانزده زندگی اول هری آگوست در گودریدز

معرفی کتاب پانزده زندگی اول هری آگوست از نگاه کاربران
موضوع شخصیتی که زندگی مشابهی را پشت سر گذاشته است، بدون شک شما فکر میکنید که زندگی پس از زندگی کیت آتکینسون *، اما این کتاب خیلی بهتر است. شاید به سادگی به دلیل روایت اول شخص، من خیلی بیشتر از تمسخر برای هری اوت و داستان های زندگی چندگانه خود را بیش از من تا به حال برای Ursula Todd ساخته شده است. \"من یک هری اوت نیست، اما بسیاری از ذهن در حال حرکت از زندگی موازی به زندگی موازی ... وقتی که من می میرم، جهان بدون من وارد می شود، توسط اعمال من تغییر می کند، مشخص شده توسط حضور من. هری یک کالچاکرا (\"زمان چرخ\" در بودیسم تبتی) یا ouroboran â € \" چهره ای که در حال بازگشت به اطراف است به نظر می رسد یک چرخه بی پایان از تولد دوباره است. در جهان داستانی شمالی، 1 در 500،000 نفر به این وضعیت متولد شده اند، که اغلب آزار و اذیت آنها را به دست می آورد - بلکه آنها را در ورود به کلن کرونوس باشگاه منحصربفرد به دست می آورند. هری، پسر غیرقانونی دختر خدمتکار، هر ساله به همان شیوه به دنیا میآید - در روز سال نو 1919، در خانهای در ایستگاه راه آهن Berwick-upon-Tweed! - اما بسیاری از مردم در زندگی های مختلف خود می شوند: او در جنگ جهانی دوم (هفت بار) جنگ می کند؛ او حرفه پزشکی، خدا و مخصوصا فیزیک کوانتومی را آزمایش می کند؛ او مواد مخدر در یک موسسه روانپزشکی قرار گرفته است، خود را تبدیل به یک تبلیغگر شوروی در پکن می کند و (حادثه مورد علاقه شخصی من، برای تصادف قاطعانه) بازدید از کشاورز کرم لخته در Devon. برخی از طنز (به عنوان مثال \"هیچ کس تا به حال در نظر سوال مثانه هنگام برخورد با مسائل زیرشاخه)، و همچنین جنبه های مبهم تر طرح، به من یادآوری نیک هارکایای Angelmaker یا مرد صدم ساله که ...، اما این است یک کتاب بسیار تیره تر به طور کلی. جنبه ی دودویی در واقع من را شگفت زده کرد. اکثر اعضای باشگاه Cronos از دانش پیشرفته خود برای جلوگیری از قتل استفاده می کنند و یا پول زیادی را در مسابقات به دست می آورند. با این حال، یک کالچاکرا خاص، که به زودی هری پاتر خواهد شد، خود را برای معرفی فن آوری مدرن زودتر و پیش از آن قرار می دهد. درست همانطور که اووربورن پیشین بخار را در سال 1693 پیشنهاد داد، این همکاران در تصویب رایانه در سال 1959 و تلفن همراه در سال 1975 کمک خواهد کرد. اما این «بزرگ شدن تکنولوژی» پیامدهای ناشی از آن خواهد داشت، زیرا گرم شدن کره زمین توسط چندین دهه ها: \"جهان به پایان می رسد، همانطور که همیشه باید باشد. اما پایان جهان سریعتر می شود. \"به طور کلی، من واقعا نمی خوانم کتاب هایی که می تواند به عنوان فانتزی یا فانتزی علمی تخیلی طبقه بندی شوند، اما من خوشحالم که من برای این ادبیات ژانر استثنائی را ایجاد کردم. سرگرم کننده بزرگ خواندن آن را بخوانید. [من فکر کردم که این کتاب خیلی خوب بود که یک رمان ابتدایی باشد ... آن را به خاطر آن نیست. کلر شمالی نام مستعار کاترین وب است که همچنین کیت گریفین را با نام Sci-Fi Series می نویسد. بین این سه نام نویسنده، حدود 15 کتاب نوشته شده است و فقط 32 عدد است! بازاریابی این کتاب در واقع عمیقا هوشمندانه است، زیرا اگر آن را مانند هر رمان دیگرش بسته بندی شود، من آن را به عنوان تخریب فانتزی رد کردم و هرگز آن را امتحان نکردم.] * عبارت دوبار به نظر می رسد (در صفحات 211 و 375 جلسه الکترونیکی)؛ همچنین، یک مادر بزرگ شخص دیر می شود که نشان می دهد اورسولا نامیده می شود.

مشاهده لینک اصلی
برای بیشتر وقت من این را مطالعه نکردم، من فکر نکردم که لزوما کتاب گناه بود که از آن لذت نبردم. من متقاعد شدم که این یک کتاب بد نبود، فنجان چای من نبود. اما حالا که Ive آن را به پایان رساند، من مانند @ شما می دانید چه؟ در واقع این یک کتاب بسیار بد است. @ و چرا چرا: - هری اوت به معنای صفر شخصیت است و برای کل کتاب، او بیشتر شبیه یک مفهوم پیاده روی نسبت به یک فرد واقعی بود. همانطور که در یکی از به روز رسانیهای وضعیتم گفتم، حقیقتا به من حیرت انگیز است که چگونه هری در طول تمام این زندگیها زندگی کرد و حتی از طریق همه آنها حتی یک عدد شخصیت نداشت. Youd همچنین فکر می کنم hed پس از صدها سال زندگی بسیار معقول است، اما او هنوز هم برخی از تصمیم گیری های باور نکردنی گنگ ساخته شده است. صحبت از شخصیت ها، بسیاری از شخصیت های دیگر خیلی خوش تیپ و رک و پوست بود، من برای هیچ یک از آنها مراقبت نمی کردم. کل ساختار کتاب دور است. برای نیمه اول ما به نظر می رسد بدون هدف از طریق اولین زندگی های مختلف هری پریدن، که من را شخصا احساس فاصله بیشتر از داستان و شخصیت های خود را. - در حالی که کل مفهوم داستان دارای مقدار زیادی از پتانسیل، در نهایت خود را از دست داد کاملا خسته کننده مباحثات فلسفه و علم .- طرح خود را برای مدت زمان زیادی توسعه نداد و در نهایت آن را با چنین روش نامطلوب حل کرد که من واقعا کمی عصبانی بودم که زمان زیادی را صرف این کتاب کردم. در طول اولین بار تلاش کردم این را بخوانید، من فکر کردم فقط وقت مناسب برای خواندن آن را نداشتم و آن را به تعویق انداختم (اولین بررسی من را در زیر ببینید)، اما به نظر می رسد که هرگز وقت مناسب برای خواندن آن نیست، زیرا فقط یک کتاب بد است . _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ من تقریبا نیمه راه را از این کتاب گرفتم، این فقط زمان مناسب برای من برای خواندن این نیست. برای کپی کردن یکی از به روز رسانی های وضعیت من: من احساس می کنم مشکل من با داشتن این کتاب این است که تلاش خود را به انجام بیش از حد. تلاش برای ترکیب همه زندگی هریس، در عین حال با مسائل مربوط به سیاست های جهانی، اخلاق، علم، فلسفه ... لیست بی پایان است. من متوجه شدم که موضوع اصلی این کتاب، پیچیدگی عظیم زندگی است و من فکر می کنم این بسیار جالب است، من فکر نمی کنم که آن را به طریقی سرگرم کننده یا جذاب برای خواندن در مورد آن در نظر بگیرم. @ من هنوز فکر می کنم که داستان پتانسیل زیادی دارد هرچند ، بنابراین قطعا به زودی به این بازگشت!

مشاهده لینک اصلی
کتاب بزرگ واقعا دامنه و مقیاس آن را دوست داشت. هری شخصیت و شخصیت عالی است. من دوست دارم که او ناقص و اشتباه است. واقعا پیچیدگی و پویایی رابطه او با آنتاگونیست را نیز دوست داشت. همچنین واقعا دوست داشتم تمام فلسفه های زندگی گذشته و داستان هایی را که دیگران از هری در طول چندین سالگی گذرانده اند داشته باشند. می توانم بدون اینکه چیزی را خراب کنم خیلی چیز دیگری می گویم، اما من دیگر منتظر آن هستم تا آن را بخوانم، چند سوال در مورد همه چیز در هر صورت، واقعا از آن لذت برد. بسیار توصیه شده. من همچنین می خواهم بدانم که کلر شمالی واقعا وجود دارد، بنابراین می توانم بیشتر از کتاب های او را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
اولین پانزده سال هری آگوست یکی از بهترین کتابهایی است که در سالهای اخیر خوانده ام. این یک مردی است که متولد شده، زندگی می کند، می میرد و به طور دقیق در همان محل و در شرایط مشابه با قبلی، صحبت می کند؛ فرض شده است که ابدی است. تغییر شکل از سر تا پا؟ بله و نه، اما نه بیشتر از بله؛ به عنوان کمدی با بیل موری خوب است، این کتاب بهتر است. این خنده نیست، درست است، اما این به این دلیل است که نفس را به حالت تعلیق درآورده و به یک دنیای تاریک و خشونت گره می زند. اگر این فیلم بود، توسط کریستوفر و جاناتان نولان نوشته خواهد شد. این داستان جاسوسی متافیزیکی است. یک توطئه وجود دارد، مخالفان بزرگ وجود دارد. افرادی هستند که جاودانگی عجیب و غریب هری آگوست، یک جاودانگی فانی، پر از مرگ زندگی می کنند. لا € ™ ایده از حلقه درب را به تناقض های بسیار زیبا از یک کتاب در مورد سفر به زمان â € \"هری © باز می شود به دلیل اوت در اثر یک مسافر زمان است؛ به عنوان در واقع همه ما هستند، با این تفاوت که ما تنها به جلو سفر، در حالی که اوت هنگامی که آن را به پایان می رسد همیشه می آید indietro.Lâ € ™ بی نهایت در یک سری مترقی حلقه محصور شده است. ساعت پس از آن به عنوان خطی گزارش، اما شخصیت از این توانایی برای انتقال اطلاعات آلا € ™ تماس: زمان ابرمتن که در آن هر نقطه می تواند متصل شود آلا € ™ دیگری می شود، حتی اگر این اطلاعات را باید مختصر و ضروری برای تصویب شود . فرامتن ساده، حداقل، insomma.La ساختار روایت بسیار عالی است، اتصالات داستان از پانزده اول ماه اوت هری در مد غیر خطی زندگی می کند، اما با پیروی از یک حس نظم: هر حکایت به قبلی و بعدی به دلایل مرتبط منطق، نشان می دهد UNA ایده € ™ همزمانی، این بار ipertestuale.Le اتمسفر فانتزی شهری یک داستان های علمی تخیلی به نوبه خود، اجازه می دهد خود را یک نبرد کمند چند. این رمان بزرگسالان است که طراوت از بهترین بزرگسالان جوان است، اما آن را تا پیچیدگی داستان بیشتر است، و همچنان ادامه تم های تیره، درد و مرگ، خشونت، همیشه با دقت در جزئیات شرح، با یک مقدار عادلانه از با خون خونریزی می کند که جو را تحریک می کند. کمی از دیوید میچل، در حالی که همه مردان مرگبار هستند\nو کمی چیز دیگری، چیزی زیبا است. ترجمه خوشایند است و به خوبی مراقبت می کند. من با تمام قلب من است که چند ناشر ایتالیایی تصمیم می گیرد به پیشنهاد دیگر رمان های کلر شمالی دختر معجزه امید (به طور خاص، آنهایی که نوشته شده با این امضا، به دلیل € ™ ثانیه نویسنده است بسیاری از نام مستعار).

مشاهده لینک اصلی
من به طور معمول به کتاب DNF (انجام نشده) پایان می دهم. من می خواهم آنها را تمام کنم، اگر بتوانم یا حداقل آنها را برای زمان دیگری کنار بگذارم. هری آگوست یکی از حیرت انگیز است، زیرا واقعا خوشحال شدم که آن را بخوانم. من تصور می کردم که عاشق آن به خاطر بررسی های شگفت انگیز و مفهوم عالی، اما این مورد نبود. از همان ابتدا مبارزه برای من بود و من نمیتوانستم به آن برسم. من آن را با بهترین دوست خود می خوانم و او احساس می کند همان راه است، که به من کمک کرد تصمیم به DNF به آن رسید. من به ویژه سبک نوشتاری، قدم زدن، طرح یا تمایل زیادی برای ادامه خواندن نداشتم. من فکر نمیکنم که این نوع کتاب من باشد یا اینکه من هرگز نخواستم دوباره آن را بخوانم. بنابراین نمی خواهم علامت آن را به عنوان خوانده شده یا آن را رتبه بندی کنم، زیرا این امر منصفانه نخواهد بود، اما من هنوز می خواستم افکار من را در مورد آن تصدیق کنم. جالب است که به بررسی دیگر افراد بپردازید و می بینم که چرا دیگران از آن لذت می برند، اما متأسفانه برای من کار نمی کرد، امیدوار بودم. :(

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پانزده زندگی اول هری آگوست


 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش
 کتاب 2666
 کتاب کاندید
 کتاب مالون می میرد
 کتاب سیذارتا
 کتاب گروه محکومین