کتاب هندرسون شاه باران

اثر سال بلو از انتشارات فرهنگ نشر نو - مترجم: مجتبی عبدالله نژاد-داستان فلسفی

هندرسون، شاه باران نوعی رمان سیر و سلوک است. پر از حرف‌های فلسفی و ماجراهای کمیک. داستان مردی است که دنبال معنای زندگی می‌گردد. مردی که همه چیز دارد. ثروت، خانواده، پایگاه اجتماعی... ولی از زندگی راضی نیست. در تلاش برای کشف معنای زندگی سر از آفریقا درمی‌آورد و روزهای طولانی را با مردم قبایل دوردست اعماق آفریقا می‌گذراند.

سال بلو خودش رمان هندرسون، شاه باران را بیش از بقیۀ کارهایش می‌پسندید و همیشه در صدر کارهای مورد علاقه‌اش از آن نام می‌برد.

در فهرست صد رمان برتر قرن بیستم که پایگاه مدرن لایبراری (Modern Library) تهیه کرده است، هندرسون، شاه باران در ردیف بیست و یکم قرار دارد.


خرید کتاب هندرسون شاه باران
جستجوی کتاب هندرسون شاه باران در گودریدز

معرفی کتاب هندرسون شاه باران از نگاه کاربران
این رمان غم انگیز است این داستان، که ما چندین بار آن را شنیده ایم، یک خارجی خارجی است که برای پیدا کردن خود به آفریقا می رود. اما چیزی غیرممكن است. این تنها کسی نیست که کمی از دستش رسیده است، اما کسی که در حالی که نیت خوب دارد، مستی و غم انگیز، خودخواه و خشن است؛ در حالی که او می خواهد شخص خوبی باشد، او به سادگی نمی باشد. سپس تصمیم می گیرد که گردشگری آفریقا را از بین ببرد و قلب واقعی آن را پیدا کند تا خود را درک کند و خود را درمان کند، اما زمانی که او با روح خود به یک روستای دور افتاده می رسد و با شاهزاده بسیار کوچک و محل استقبال می کند، ناامید می شود او انگلیسی صحبت می کند @ ما کشف می شود، @ شاهزاده می گوید، عذرخواهی می کنند. آنچه در ادامه می آید، یک تلقین مداوم در مورد یافته فلسفی خود در یک کشور خارجی است. قصد داره که روستائیان روحانیت روحانیت روحانیت رو به رو می کنند (همانطور که هندسون معتقد است) منجر به فاجعه بزرگی می شود و یکی دیگر از خرافات (که واقعا کشف می شود، صرفا یک نوع کنترل از نظر گروهی از افراد قدرتمند است) . این ایده ها بیشتر به عنوان قلب آفریقا فرو می ریزند. هندرسون در روانشناسی و فلسفه و زیست شناسی توسط دکتر تقریبا دکتر به سخنرانی می پردازد. با کاراکترهای با شکوه و غنی، ناقص و سه بعدی شخصیت های اصلی، بولون یک طنز را ارائه می دهد که شگفت آور بسیار متواضع و منطقی است و آن را به دنبال تضعیف ژانر آن است که نه توسط اغراق احمقانه، اما توسط چرخش های ظریف از انتظارات پنهان است. این حجم باریک قطعا یکی از بهترین کتابهای پنجاه سال اخیر است.

مشاهده لینک اصلی
خیره کننده با این رمان، ذهن من بیش از ابرها را پرت کرد، و همین کارهایی را که بچه ها انجام میدادند انجام میدادم وقتی خوردم White Fang. و در عین حال او در تاریکی نفس من پایین رفت، و من مشتاقانه نازک شدم.

مشاهده لینک اصلی
بیشتر بخوانید. فیلیپ روث می کند من از کلمه لعنتی متنفرم بنابراین اجازه می دهد می گویند این کتاب همه چیز در مورد اکتشاف شخصی است. هاندرس معتقد است، گاو آمریکایی. hes در آفریقا او زشت است و چطور انتظار می رود او باشد. اما حقیقت تنها یک آگاهی است و شما نمی توانید آن را به هیچ وجه تصور کنید. hes like a teddy roosevelt mid life crisis tour guide. hendersons بی رحم با رنگ. آن را جستجو برای معنای زندگی با عموی dickhead خود را که صاحب یک کرایسلر با نام تجاری جدید است. بدترین قسمت آن است - او آن را می یابد.

مشاهده لینک اصلی
من دوست داشتم، دوست داشتم، این کتاب را دوست داشت. این کتابی است که آدام دوریتس از کلاغ شمارش به نام آهنگ @ rain king @ پس از ... به معنای آن را برای سالها و سالها بخواند و فقط در حال حاضر به آن رسید. من قصد دارم یک نسخه را خریداری کنم و یک بار در سال یا بیشتر برداشت کنم. واقعا واقعا لذت بخش و بسیار زیباست. گزیده های مورد علاقه: @ من یک صدای گفتم که می خواهم! من می خواهم؟ من؟ این باید به من گفته باشد که او می خواهد، او می خواهد، آنها می خواهند. علاوه بر این، عشقش باعث واقعیت واقعیت می شود. مخالف، مخالف را ایجاد می کند.گاهی اوقات من فکر می کنم مفید است که فکر کنید که دفن در رابطه با پوسته زمین. چهار هزار و پانصد مایلی بیشتر یا کمتر، به هسته زمین. نه، گورهای عمیق، اما نامنظم نیستند، چند پا صرفا از سطح و از ترس و خواسته ترس ندارند. بیشتر یا کمتر همان ترس، تقریبا همان میل برای هزاران نسل است. کودک، پدر، پدر، کودک انجام همان. دلشوره پس از پوسته، زیر پوسته، دوباره و دوباره و دوباره. خوب، هندرسون، نسل ها چه هستند، لطفا به من توضیح دهید؟ فقط ترس و میل را بدون تغییر تکرار کنید؟ این نمی تواند چیزی باشد که برای بیش از حد و بیشتر اتفاق می افتد. هر انسان خوب چرخه را شکست. از آن چرخه برای یک مردی که چیزهای زیادی در دستش نیست، هیچ مسئله ای وجود ندارد. @

مشاهده لینک اصلی
من در خدمت ملکه متعلق به هر کس تعلق می گیرم اما در میان شاز گریه کردم، من فکر کردم و من باران پادشاه -Counting CrowsJust یک رمان بزرگ از یک نویسنده آمریکایی بالا است. کاملا خنده دار هم هست

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هندرسون شاه باران


 کتاب زوربای یونانی
 کتاب مرد غیر قابل اعتماد
 کتاب ابله
 کتاب هرتزوگ
 کتاب اتاق شماره 6
 کتاب هندرسون شاه باران