کتاب نقاشی

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات هنرکده - مترجم: کیومرث پارسای-داستان فلسفی

راوی اول شخص، فقط به عنوان H شناخته می شود، یک نقاش پرتره و یک کار بسیار موفق است. او از ثروت ها به کمیسیون می رسد و خود را به خوبی می گیرد. محصول کار خود را پذیرفته است و توسط افرادی که کاملا چیزی در مورد هنر نمی دانند، مورد توجه نیست و در مورد آنها که هنرمند حتی کمتر مراقبت. او خود را یک پرتره، نه یک نقاش جدی می داند، و در عین حال آزار و اذیت او این است که او خود را قادر به خیلی بیشتر می کند. او چیزی بیشتر از این نیست، یا اینکه او باید چه هدفی را برای او به ارمغان بیاورد، او یک سرنخ ندارد. به طرق مختلف، زندگی هام به همان اندازه بی رحم و بی رحم است که کار او است. او عاشق او را بی تفاوت و او را بی تفاوت است. دایره کوچکی از دوستان آشنا اما صمیمی او صرفا بخشی از روال او است. احساس خود را در نقطه عطفی که در آن احساس تمایل به نابود کردن همه چیز را می کند و شروع به کار می کند، به نوشتن یک رمان امیدوار است که چیزی را در او بشکند، تا بتواند از محیط نا آشنا برای ارتباط مجدد با روح هنرمندش استفاده کند.


خرید کتاب نقاشی
جستجوی کتاب نقاشی در گودریدز

معرفی کتاب نقاشی از نگاه کاربران
محتوا: نقاشی بود که با هنر تلاش و zuwendet.Meine نوشتن نظر: متاسفانه من نمی توانم خیلی بیشتر @ محتوای ساراماگوHandbuch از نقاشی و خوشنویسی می گویند. این خیلی اتفاق نمی افتد با هنرمندی که عکاسی S. ما برخی وقت ها را با S صرف می کنیم تا زمانی که هنرمند با وزیر امورخارجه خود به صندوق عقب می رود. پس از آن، S. و دبیران فراموش می شوند، زیرا نقاش H. در مورد سفرهایش به ایتالیا می نویسد. سرانجام، یک دوست از نقاش دستگیر می شود، تنها موضوع جالب کتاب. اما به جای توصیف اینکه در پرتغال چگونه رفت و برگشت، H. از دوستش در زندان دیدن کرد، با خواهر او سفر کرد و سپس این کتاب پایان یافت. پس از دستگیری من مجبور شدم در ویکیپدیا نگاه کنم. این ممکن است به همان زمانی که کتاب در آن زمان ظاهر شد، مرتبط باشد. شاید او دیگر نمی تواند بنویسد؟ با این حال، من آن را در مورد این جنبه شرم آور است، که می تواند خیلی بیشتر ساخته شده است. Saramago هنوز هم یکی از نویسندگان مورد علاقه من است، اما این کتاب متاسفانه من به طور کلی به من بگویید. من متاسفانه کتاب هایی در مورد مردان در بحران میانه زندگی را دوست ندارم و این این راهنما است. Famist H. یک بار متوجه می شود که او هنرمند نیست و نمی تواند نقاشی کند، او به طور گسترده ای درباره برخی از نکات برجسته معماری در ایتالیا صحبت می کند. من علاقمند به این دو یا چند نفر نیستم. متاسفانه، من می خواهم به هام بگویم که اگر او قادر به ساخت هنر نیست، باید به سادگی کار دیگری را دنبال کند. او احتمالا نمی کند برای این، او قادر است در دل خود بماند مانند هیچ کس دیگری. یا خودتان را متضرر کنید او رابطه ای با یک زن دارد، اما این همه سطحی است و هیچ چیز معنی ندارد. اما پس از آن او در پایان پایان یافته است. اما تضمین می کند که حسن است wälzen.Der و حتی بیشتر در ظاهر خود و ترحم سبک نگارش معمولی، من حدس می زنم به ساراماگو، می کند را به بازی در اینجا آمده است. جملات کوتاه و تنگ هستند و سخنرانی مستقیم وجود دارد. به جای تماشای مردم و ظرافتهای آنها، همانطور که در تمام کتابهای دیگر من خوانده ام، به نظر من من به عنوان یک فیل است که همه چیز را با بحران خود مسطح می کند. گاهی اوقات او به نظر می رسید یک نوجوان قدیمی است. هیچ کس مرا دوست دارد ... نتیجه گیری: برای همه که ساراماگو ازThe کوری @ mögen: @ نقاشی و خوشنویسیHandbuch است که به مقایسه چیزی کاملا متفاوت و به هیچ وجه. کسانی که هر گونه ساراماگو به عنوان خوانده شده نیست: نویسنده همچنین می توانید besser.Leser که داستان در مورد mögen بحران میانسالی و توصیف هنر überschwengliche تاریخی و معماری، شادی را در این کتاب است haben.Ich'm خوشحالم آن را بیش از ،

مشاهده لینک اصلی
@ من باید بر روی نقاشی دوم عکس بپردازم، اما می دانم که هرگز تمام نخواهد شد. با این حرف ها José Saramago کتاب نقاشی و خوشنویسی را باز می کند. این اولین قضیه فورا من را فاش کرد - شاید یکی از بهترین جملات باز است که من در هر رمان دیده ام. به طوری جسورانه، پر از پتانسیل و ظرافت، که بسیار زیاد است، اما خیلی کم حرف می زند، یک دعوتنامه برای پیوستن به یک داستان که فقط یک مدت کوتاه پیش از آن آغاز شده است. به شرح زیر است: داستان مناسب برای ساراماگوس اولین رمان منتشر شده است - کتابچه نقاشی و خوشنویسی است که در سال 1976 منتشر شده است. داستان نقاشی پرتره که آگاه است که مهارت های او به عنوان یک نقاش محدود است. در مواجهه با نقاشی پرتره یک کارآفرین قدرتمند، او با ایده گرفتن مفهوم واقعی انسان، اولین بار در یک نقاشی غیر مجاز، و سپس در کلمات، وسواس می شود. نقاشی و خوشنویسی، مانند کشف هنرمندان، یک نامه عشق به عمل خلقت، و به طور خاص به نوشتن. اگرچه عبارات مربوط به نقاشی به صورت عاشقانه ارائه می شود، راویان نامعلوم (و از طریق او، ساراماگوس) روابط فزاینده ای را برای کلمه ی نوشته شده آشکار می کند، زیرا او نوشتار خود را به همراه مشاهدات شخصی و خاطرات و بازنگری وقایع جاری زمان می گذارد. کار ساراماگوس، شکوفایی گسترده زبان و گذر افکار سرگردان را تشخیص می دهد که بهترین کار او را نشان می دهد، اما همراه با آگاهی شخصی از کسی که هنوز صدای خود را می آموزد. در یک پاساژ، راوی با نامه ای که دریافت کرد، نوشته های خود را مقایسه می کند. وقتی خواندن ساراماگو را سخت بشنوید، به خودم می گویم که اگر نامه نوشته شده توسط من نوشته شود، من می توانم تصور کنم که چقدر طولانی شده بود، با عبارات نابهنگام، تلاش برای توضیح غیر قابل توضیح و یا بدتر ، به دلیل انتقادها و توهین ها به پرواز در آمده است. پرواز هایی که بعد از کار ساراماگوس انجام می شود، در اینجا وجود ندارد، اما حس جستجوی کاشی کاری باقی است. کلمات نهایی کتاب نقاشی و خوشنویسی به عنوان اولین و من خوشحالم که می توانم آنها را بدون این که به پایان برسد را اینجا قرار دهم: و یکی از این روزها من بعضی از مقالات خودم را مانند شما می خوانم. اسرار؟ او پرسید، لبخند زدن. نه فقط مقالات چیزهایی که من نوشتم @ Saramago صرف شغلی به اشتراک گذاشتن چیزهایی نوشته شده است - کتاب نقاشی و خوشنویسی نگاه عمیق به کار اولیه استاد از هنر و صنعت خود است.

مشاهده لینک اصلی
من برای مدت طولانی این کتاب را نگاه کردم؛ این نخستین آثار او به زبان انگلیسی ترجمه شده است و تنها کتابی بود که من خواندم. این اولین بار است که در ایالات متحده منتشر شده است. ژاکت این نام را اولین رمان ساراماگو می نامد، اما ممکن است بهتر است که او اولین رمان بالغ خود را نام برد، چرا که او بعضی از موارد را در زندگی خود نوشت. کسانی که به زبان انگلیسی ترجمه نشده اند (حداقل تا کنون) و بنابراین هیچ راهی برای مقایسه آن ها با آنچه پس از آن نبود. هشت سال قبل از این که رمان Break-out، Baltasar و Blimunda باشد، این کتاب پیش بینی سبک امضای ساراماگو را پیش بینی می کند: جملات اجرا می شود و نقل قول های شخصیت ها به پاراگراف های جداگانه تقسیم نمی شوند، اما علامت های نقل قول وجود دارد. در بعضی موارد بیشترین آثار اوست که در آن زمان و مکان خاصی اتفاق می افتد. پسزمینه سالهای آخر دیکتاتوری فاشیستی پرتغال تحت آنتونیو سالازار و جانشینان فوری او است که همه آنها در کودتای نظامی سال 1974 از هم جدا شدند. راوی، H. نقاش نقاشی حرفه ای برای بوروکراسی لیسبون است. او از شغل خود متنفر است: او از افرادی که برایشان کار می کند نفرت دارد؛ از کارهایی که تولید می کند نفرت دارد. او می داند که باید بیشتر باشد بیشتر از کار متواضعانه او، بیش از رابطه دوستانه خود با یک زن زیبا، بیش از دوستی سطحی با دیگر دوستان سطحی، خرده بورژوایی است. او با ناتوانی خود در از بین بردن وجود خود بورژوایی خود، ناامید می شود و می خواهد به نوشتن یک «معرفت» از عنوان، به تلاش خود بپردازد. ما از هنرهای رنسانس ایتالیایی دور می شویم (به اندازه کافی واقعا به اندازه کافی نیستند، به طوری که آنها خودشان زیبا هستند)، اما به عنوان یک مسیر برای H. به دنبال معنی در زندگی او عمل می کنند. H. همچنین خواندن مارکس را مورد بررسی قرار می دهد و هرچند احساس می کنیم که در حقیقت برخی از همدردی با مفاهیم وجود دارد، به نظر می رسد که پایان عمر است. اما یک دوست، یک معمار کاملا در مورد او که واقعا خیلی کم می داند، خیلی بیشتر نشان می دهد: زمانی که او توسط رژیم برای فعالیت سیاسی دستگیر می شود، H. به دنبال او می رود تا ببیند آیا راهی وجود دارد که او بتواند کمک کند. روز بعد خواهر دوستش، م.، به دیدن می رود، و زندگی او و \"پرتغال\" به زودی در داخل ظاهر می شود. بسیار سرگرم کننده بود برای دیدن در این کار زودهنگام بسیاری از موضوعات که ساراماگو در رمان های آینده قرار می گیرد: کلیسا، دولت، شرکت ها، ملت، بوروکراسی، حتی مرگ. این پروس کمی متراکم بود، حتی بیشتر از یک رمان معمولی ساراماگو، و زمان خواندن آن کمی طول کشید، اما به خوبی آن را ارزشمند و بسیار رضایت بخش بود.

مشاهده لینک اصلی
بسیار کتاب filosófico. مفهوم رنگ برای مقایسه نوشتن خوب است، با این حال، ترافیک از افکار و تفکرات از شخصیت را به چیزی کتاب سنگین در چندین partes.Lo است که هیچ زباله نثر Josà © است، در این یکی از آثار اولیه اش، که در آن شما می توانید بروید و مشخص چه خواهد بود استعداد فوق العاده خود برای طراحی کلمات، عبارات حجاری و ساخت افکار قوی با نرمی غیر معمول و زیبایی است. بهترین، پایان. فصل گذشته (اگر آنها می توان به نام چنین است، بودن ساراماگو) نور من در کار خود تا به حال ندیده است، اگر ما در نظر است که مردم در شغل خود خاکستری خوب تر، lerdas و غرق در سایه ها، شخصیت از این داستان است که استثنا، گرما تعجب آور، نرمی و شیرینی که با ساراماگو به پایان رسید کار خود را نه. Cosas نوشته شده @ ساراماگو می گوید. Cosas که پوست enchinan @ من می گویم.

مشاهده لینک اصلی
چهار ستاره برایcasual reader @ و non-Saramago afficiando. پنج ستاره برای طرفداران ساراماگو. شاهزاده ساراماگو. و مانند هر پادشاه او از طریق فرآیند متمایز رشد می کرد. من فکر می کنم که این کتاب نویسنده است فقط در آستانه آنچه که او در حال تبدیل شدن (مسلما یکی از بزرگترین نویسندگان 20CC، اگر نه تمام وقت). این کتاب درمان واقعی برای Saramago afficianados، B / C شما به وضوح می توانید ببینید که توسعه زود هنگام توانایی او در کنار گذاشتن، ایجاد تمثیلی و ایجاد سبک منحصر به فرد نوشتن (او هنوز از نقل قول ها برای کلمه گفتاری در این متن استفاده می کند، اما به وضوح در آستانه یکی از علامت های تجاری خود بعد از آن است. رمان ها - کمبود نقل قول ها، به نحوی شگفت آور کشیده شده است). این داستان خوب است. من فکر کردم که جملات باز (و بسته شدن) باورنکردنی هستند. سابق من را بلافاصله به من زد و دومی مرا لبخند فهمید. حتی بیشتر می گویند که بازنده در مورد نقاشی و نزدیک تر شدن به نوشتن است - این همه همه می گویند. در کل، این کتاب واقعا در مورد یک نقاش (که فکر می کند او به طور متوسط ​​و احتمالا است) تبدیل شدن به یک نویسنده یادگیری برای دوست داشتن نوشته شده به نظر من این در دوران دیکتاتوری پرتغال Salazar اتفاق می افتد و به عنوان یک پس زمینه جالب (و همسویی برای رشد شخصیت سرب در ذهن من) عمل می کند. داستان عاشقانه درون یک جادو خوب است، سلیقه ظاهری در بعضی مواقع تا حدودی غیر ضروری است، اما به خوبی ساخته شده و اصلی است. کسانی که @ new @ به ساراماگو قبل از این که به اینجا بروند، باید از طریق آثار بعدی خود را از بین ببرند. نه b / c این خوب نیست، اما b / c @ knowing @ بعدا Saramago کمک می کند تا این رمان را به اندازه زیادی درک کنید. همانطور که همیشه، اگر شما هرگز Saramago را خوانده نیست، شما واقعا از یک استاد واقعی گمراه می شوید. مثل خوردن بستنی، تمام عمر خود را، اما هرگز Ben \u0026 amp؛ جریز - شما واقعا خود را به فروش کوتاه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نقاشی


 کتاب ژاک قضا و قدری و اربابش
 کتاب ابله
 کتاب مرد دهم
 کتاب ماندارن ها
 کتاب مرگ ایوان ایلیچ
 کتاب کمدی منطق