کتاب ماهی در آب

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات نشر ثالث - مترجم: خجسته کیهان-داستان فلسفی

ماهی در آب روایتی است از تأثیرگذارترین صحنه های نیمه اول زندگی یوسا (او در این کتاب مشخصاً به چند دهه نخست زندگی اش پرداخته) که داستان وار به هم پیوندیافته است. شرح درونی ترین احساسات او در موقعیت های گوناگون زندگی ست. از این منظر پر بیراه نیست اگر از آن به عنوان یکی از جذاب ترین آثار یوسا یاد کنیم. روایتی درباره علاقه مندی یوسا به خواندن و نوشتن، کتاب هایی که بر او تأثیر گذاشته و اتفاقاتی که او را به سوی بدل شدن به عنوان نویسنده ای موفق رهنمون شده است. در خلال این صفحات می توان دریافت که چرا سیاست بر زندگی نویسنده ای که از آمریکای جنوبی برخاسته نقش تأثیرگذار دارد و همچنین حقایقی شنیده نشده درباره یکی از بزرگ ترین نویسندگان معاصر امریکای جنوبی که به معیاری در داستان نویسی این منطقه و جهان بدل شده است.


خرید کتاب ماهی در آب
جستجوی کتاب ماهی در آب در گودریدز

معرفی کتاب ماهی در آب از نگاه کاربران
کتاب بزرگ، من پرو و ​​حتی اگر در سال 1990 حق رأی 16 anhos بود، من به یاد داشته باشید همدردی من برای FREDEMO به یاد داشته باشید بسیاری از آنچه در این کتاب نقل شده و من هم فکر یاد داشته باشید که MVLL از دست دادن انتخابات علیه فوجیموری دلخور بودند، pense همچنین کپی فوجیموری طرح دولت FREDEMO و فکر انحلال کنگره در سال 1992 درست بود ... اما من اشتباه بود، خواندن در این کتاب شرح درک کنند که چرا واکنش MVLL، است که به سادگی مطابق با آنچه که من همیشه فکر می، پس از نقل همان چیزی دلبستگی مدت فوجیموری بسیار متفاوت از آنچه دقیق و فکر طرح دولت FREDEMO بود، و به عنوان برای انحلال کنگره در '92، به خوبی ... فقط کافی است بگوییم که این درست است که هر یک از کنفرانس سزاوار هستند تا تحت این ایده است که دارای کیفیت و فاسد نمی بیشتر است منحل شود ... اما در آن است و دموکراتیک در 92 هیچ کس انتخاب شد باید یکی دیگر از نقطه disolverlo.En، من imagin و قبل از شروع کتاب خواهد بود که در نقد بنابراین خشم فوجیموری متمرکز در بالا توضیح داده، اما به جای به پایان رسید که واقعا یک توصیف از دولت برای اولین بار گارسیا تاریک و فاسد است. و علاوه بر این من بخشی از تاریخ پرو بود که من سیاست از 40S ensenho نیست تا زمانی anhos 60s.Me تصور آن را هیجان زده خواهد شد اگر MVLL پرو برنده انتخابات شد، این امر می تواند مختلف را یاد بگیرند؟ من در کتاب در مورد ایده ها در آموزش و پرورش توصیف به نظر می رسید بسیار عالی، ما را یک نسل از پرو با این کالج جدید 25 anhos با این سیستم educativo.Me بسیار شبیه به بخش هایی از کتاب توصیف آنچه از ninho جوان، کمک به درک و می دانم چندین رمان او، که از آن ایده ها و شخصیت ها به دست می آید، به درک اینکه چرا زاویه رمان های او را می فهمد، کمک می کند.

مشاهده لینک اصلی
این یک مطالعه جالب بود، اگر چه واقعا دو کتاب در یک است: 1) خاطرات MVLs دوران کودکی و جوانان، و 2) حساب کاربری خود را برای رئیس جمهور. کتاب # 1 فوق العاده سرگرم کننده و جذاب است. کتاب # 2 ..... خوب، آن را سالم نیست. چندین نام وجود دارد (مانند بسیاری از سیاستمداران خوب خاطره MVL مقدار زیادی (و من به معنی بسیاری از) زمان دادن به فریاد کسانی که به او کمک کرده است). او همچنین مقدار قابل توجهی از زمان را صرف تحریک کردن کسانی که احساس می کند او را خیانت می کند، که من مطمئن هستم برای او درمانی برای نوشتن بود، اما بسیار خوشنود به خواندن 20 + سال بعد. همچنین چند پاراگراف وجود دارد که کمی مشکل است - من فکر نمی کنم MVL یک درک بسیار خوب از @ @ racism @ است زمانی که او شکایت در مورد افرادی که به رأی دادن به @ سفید @ نامزد به سادگی به دلیل رنگ پوست خود. در هر صورت، آن یک کتاب MVL است و برای من از کتاب MVL لذت زیادی می برد. همچنین بسیاری از موازی های پر جنب و جوش بین افزایش محبوبیت فوجیموری و پدیده جاری دونالد ترامپ - دو بیگانه سیاسی @ با تجربه ZERO وجود دارد، اما هی، آنها بیگانه هستند، بدان معنی است که باید خوب باشد!

مشاهده لینک اصلی
در مورد این کتاب بسیار دوست دارم. به عنوان یک دانشجوی آمریکایی در آمریکای لاتین، اطلاعات شخصی و شایعات بی نظیر در مورد انتخابات دهه 1990 وجود دارد. بخش هایی از زندگی زودهنگام MVL ها، به ویژه عضویتشان در باندهای سوسیالیستی و گزارش جرائمی نیز سرگرم کننده است. او شگفت انگیز است که چگونه از آن بسیار سرسبز و پر زرق و برق است. با این حال، برای من، کتاب در نیمه دوم از دست رفته است. ریشه های زندگی دانشگاه و اولین ازدواج او کمتر از موارد گذشته است، و داستان دور دوم رأی گیری فقط بهانه های تلخ و توجیه توهمات است. او همچنین در زمان های گوناگون غافلگیرانه به نظر می رسد. در یک صفحه او به نظر می رسد مبهم است که مردم ممکن است او را بی اعتبار و سپس در آینده او صحنه را به فرار از Pataphysics مقایسه می کند. خوشبختانه او یک پاورقی را به ما می گوید که به یک جنبش ادبی فرانسوی از دهه 1950 اشاره می کند (!). با این حال، سه ستاره آسان است. خوب نوشته شده، بارها خنده دار بود و من را ترک کرد و خواستار خواندن بیشتر کار او شد ...

مشاهده لینک اصلی
من می توانم فرض کنم که این اولین کتابی است که در طول اولین سفر من به خارج از لیما، و دقیقا به Piura، سرزمین بسیار عزیزم به نویسنده، من را همراهی می کرد. خاطراتی که مربوط به بیوگرافی مردی است که با وجود تمام نقص هایی که او به رسمیت می شناسد، همیشه خواستار ادبیات خود را پذیرفته است، جستجو که آسان نیست با قدرت و با انحطاط ترین شکل اقتدارگرا، دانش پرو، به نظر می رسد زیر آنچه که رسانه ها نشان می دهند، غرق در روند رشد و بالغ شدن هستند. سیاست مانند گودال آهنین موضوعات زیادی وجود دارد که می توان آنها را ذکر کرد، اما مهم این است که این کتاب را توصیه کنیم

مشاهده لینک اصلی
داستان زندگی پر هیجان از یک نویسنده به عنوان آن می تواند باشد. شهادت جسورانه از سیاست های پوپولیستی ناخوشایند و موذیانه، چند ساله ای که بسیاری از آشفتگی تاریخ و واقعیت آمریکای لاتین را نشان می دهد. سیاست، اقتصاد، جامعه، دموکراسی و طبیعت انسانی را از بین می برد و از مرز کشورش عبور نمی کند تا بینش های گوناگون خود، طبیعت فاسد و مبارزات مداوم را ارائه دهد. Llosa به طور صریح و عموم مردم را نشان می دهد الهام بخش و منابع بسیاری از داستان ها و شخصیت های او را نشان می دهد. قطعا ارزش خواندن!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماهی در آب


 کتاب یک زن بدبخت
 کتاب اسماعیل
 کتاب ابله
 کتاب درک یک پایان
 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب دروغ گویی روی مبل