کتاب مالون می میرد

اثر ساموئل بکت از انتشارات نشر ثالث - مترجم: سهیل سمی-داستان فلسفی

Malone Dies نوشته شده و در سال 1951 به زبان فرانسه منتشر شده و در سال 1956 در ترجمه انگلیسی ساموئل بکت، دومین رمانهای فوری خود پس از جنگ است که در طی آن بکت بعدها به عنوان «محاصره در اتاق ".

Malone می نویسد:" همان چیزی است که من در حال حاضر نام می برم. "در بستر مرگش که زمان را با داستان ها و تجدید نظر داستان ها می گذراند، سخنان سالم او درباره وضعیت او متناقض و متناوب، با جنجالهای روزهای منتهی به حرکت در می آید: بدون ملکه، بدون elegiacs؛ شوخطلبانه، جوانتر، و قادر به خشمگین تر از ملووی پیشینش است. مالون قول می دهد که سکوت کند، اما به عنوان یک داستان نویسی، او غیر قابل تحمیل بیشتر می کند.


خرید کتاب مالون می میرد
جستجوی کتاب مالون می میرد در گودریدز

معرفی کتاب مالون می میرد از نگاه کاربران
تا کنون این بکت مورد علاقه من است. به خصوص نیمه اول کتاب زمانی که 80 شخصیت اصلی ساله Malone در یک سلول دروغ گفتن بر روی تخت، برهنه است. سپس روایت اول شخص است و تقریبا کامل از واژه هایی است که در وات (4 ستاره) و در اولین کتاب این @ trilogy @ Molloy (4 ستاره) مواجه شدم. این به دلایل بسیاری اضافه شد که من فکر می کنم ساموئل بکت (1906-1989) یک نبوغ بود: او سبک های زیادی داشت و در هر یک از آنها درخشان بود. هیچ ارتباط واقعی بین کتابهای او وجود ندارد، حتی @ Molloy @ (کتاب 1) و اینMalone Dies @ (کتاب 2) به جز زمانی که شخصیت اصلی (بکت واقعا) از آبی اشاره به شخصیت در رمان های دیگر بکت مانند Molloy، Moran، Mercier و Camier and Murphy. خوب، اینها تنها مواردی هستند که من در مورد آن ها خواندهایم. اسامی دیگری وجود دارد که در هنگام خواندن آمده ام و در واقع آنها را به اشتباه اشتباه گرفته ام تا متوجه شوم که شاید بعضی از شخصیت های دیگر آثار بکت است. من این کتاب را تقریبا همزمان با John Irvings World با توجه به Garp (3 ستاره) خواندم. من خواندن همزمان کتابها را انجام داده ام. وقتی خواندن یک کتاب را خسته می کنم، به سوی دیگر می روم. در ذهن من، هر کدام از من به پایان برسد برنده بدون در نظر گرفتن طول کتاب است. برای اکثر مردم و این است که هر کسی را نابود نکنید، من فکر می کنم این Garp به عنوان یک برنده درستکار بود. با این حال، برای من، Malone بیشتر را دوست داشتم؛ زیرا به نظر من به ویژه در مورد اینکه چگونه من خود را به عنوان یک مرد بسیار قدیمی بدون چیزهایی که در حال حاضر از آن لذت می برم، کار می کنم، کتاب های جدید و لوکس هایی که جوان هستند، را دوست داشتم. شاید همسرم و همسرم در خانه خالی مانده باشند و من اغلب وقت خواندن کتاب های قدیمی ام هستم، در حالی که در انتظار مرگم یا چیز دیگری هستم. خوب، بدیهی است، این بدان معنا نیست که هر کتابی درباره مردی که در حال مرگ است، در بالای فهرست کتاب مورد علاقه من قرار دارد. بکت متفاوت است کلماتش حتی می تواند حتی قطره ای از مداد را احساس کند، مانند آیات از کتاب مکاشفه. او، در اینجا Malone خلق و خوی ناخوشایند و لحن است که یکی نمی تونم کمک کند اما تعقیب هر کلمه و عبارت از جمله معروف ترین خط: @ هیچ چیز واقعی تر از هیچ چیز نیست. @ سپس اگر Molloy موران، Malone Macmann که این پسر که به نظر می رسد در واقع یک تغییر الهی از Malone قدیمی است. به نظر می رسد که بکت نمی خواهد شما را بخواند و بگوید که بقیه بلافاصله پیرمرد در سلول است (بکت). پس وارد Sapo می شود، اما مالون از نام او متنفر است، بنابراین او به Macmann تغییر می کند. این پسر دارای یک فاحشه است که بعدها معلم زندان به نام لموئیل است. در نهایت ما می دانیم که مالون هنوز در سلول خود نوشته داستان ماکمن است، اما ما نمی دانیم که چه اتفاقی برای این پسر افتاده است، زیرا در پایان لموئل (که محافظ) است که در کنترل آنچه اتفاق می افتد با مکمن (بودن یکی از زندانیان). اما ما می دانیم که مالون کسی است که همه چیز را کنترل می کند (که نویسنده است) که هنوز در سلول است و در رختخواب برهنه است. او قلم را به سمت کاغذش پرتاب می کند. شگفت انگیز است. واقعا شگفت انگیز.

مشاهده لینک اصلی
هیچ استفاده از کلمات محرمانه ای وجود ندارد، آنها هیچ انعطاف پذیری نسبت به چیزی که آنها در اختیار دارند ندارند.

مشاهده لینک اصلی
بازگشت به ایرلند همواره به معنای خواندن بعضی از بکتها یا هانی است!

مشاهده لینک اصلی
بکت، در نهایت، با حکم مواجه شد، نیمه قاطع، جمله غیر حکم. حتی مرگ، بخصوص به همین ترتیب، بکت تنها در بدن فاسد مالون، نورد، چرخنده، بدن مقدس، در برابر سیلاب Saposcat مانند یک کلاه بر روی تپه قرار دارد. آه، ما ماکان را به خوبی می بینیم. بی حوصلگی برای این که ما را بهتر درک کنیم، با چشمان ما، بهتر است با نوشتن این نامه، این نامه را متوقف و نابود کنیم. برای اینجا خوشحال هستیم که توصیف سخت است. از یک سو، من در مورد این احکام، زبان، نحو، طنز تقلید می کنم. یک آرامش شگفت انگیز هم وجود دارد که دوست دارم. بیخیال. دست دیگر وجود ندارد. من در مورد چیزی درباره ناامیدی، جنون و فساد گفتم. اما آنها مانند یک سوپ مغز تقسیم مغز به هم متصل هستند. بککت در نیمه اول این کتاب مانند من هیچ چیز دیگری را به من نمی دهد. وقتی او است، هیچ کس بهتر نیست. سپس حدود 3/4 از راه، سطح آن کمی کاهش می یابد. در آن شگفتی ها، لذت های کوچک، به عنوان اغلب، یا نه به عنوان محکم بسته بندی شده مانند قبل. ساده تر می شود خواندن، صاف تر، بدون تغییر مداوم جهت و عقب نشینی، من قبلا دوست داشتم. اما هنوز هم، حتی در ضعف ترین آن، این موارد بالاتر از دیگران است. من به یاد ملووی بسیار محبت می کنم، اما نمی توانم دندان هایم را به عمق آن بکشم. این کتاب از سوی دیگر برای من بسیار لمس بود، آن را به من کشید تا تقریبا در یک نشست آن را بخوانم (Molloy هفته ها گذشت). من مطمئن نیستم که آیا این خطای کتاب یا معدن است یا نه، شاید در این زمان حساسیت بیشتری نسبت به ریتم هایم داشته باشم. \"قبل از پنجره بالا من خودم را به آنها دادم، منتظر پایان دادن به آنها بودم ، برای لذت بردن از من، به زحمت به شادی از شادی به پایان رسید. \"

مشاهده لینک اصلی
آیا اگر من تا به حال به پایان نرسیدMalone Dies @ - یک تمرین طولانی مدت است که معادل مرگ و میر ادبی است و به عنوان نزدیک به limb (ارزش سرگرمی lowwww) به عنوان هر تلاش دیگر Beckett (اما من خواندن نمایشنامه های خود را @ در انتظار گودو @ @ Endgame @ \u0026 amp؛ @ Happy Days - \u0026 amp؛ با خیال راحت فرض می کنید که رمان های او و اشعار او همان شاعر / نویسنده نویسنده عزیز، برنده جایزه نوبل سال 1969 است) آیا می خواهید خستگی را شرح دهید برای تو؟ حدس می زنم، مطمئن هستم در حالی که برای. اما پس از آنکه متوجه شدید این یک NOVEL است، خوب، مطمئنا بسیار خوب است که به پایان برسیم. شما برای کنجکاوی به پایان نمی رسید، اما به عنوان یک شکل CHORE درمان - به همین دلیل است که بکت است نه آلفا و آمپر؛ امگا در ادبیات.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مالون می میرد


 کتاب همزاد
 کتاب بینایی
 کتاب یک زن بدبخت
 کتاب ماندارن ها
 کتاب دختر پرتقالی
 کتاب گروه محکومین