کتاب قصه جزیره ناشناخته

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مرکز - مترجم: محبوبه بدیعی-داستان فلسفی

کتاب حاضر از آخرین نوشته‌های ساراماگو است و همچنان به سبک و قالب قصه‌ها و حکایت‌های کهن پرداخته شده است. اما خواننده‌ای که در آغاز گمان می‌کند انگار حکایتی کودکانه را می‌خواند، سرانجام درمی‌یابد قصه‌ای عاشقانه را خوانده است، قصه‌ای فیلسوفانه که یادآور ولتر یا سوئیفت است و فقط با درک استعاره‌های ظریف و پرمعنای ساراماگو می‌توان به عمق و قوت آن پی برد.


خرید کتاب قصه جزیره ناشناخته
جستجوی کتاب قصه جزیره ناشناخته در گودریدز

معرفی کتاب قصه جزیره ناشناخته از نگاه کاربران
من اولین ساراماگو را خواندم. این یک نگاه جالب است. این اتفاق در فضای افسانه اتفاق می افتد، تعجب می کند، حرکت به جلو، پایان دادن به مانند یک عجله.

مشاهده لینک اصلی
این یک داستان است ... یک افسانه

مشاهده لینک اصلی
کتاب دوم در خواندن ¢ دامنه پروژه #lersaramago، قرار داده شده در #lerosnossos چالش، درک توسطclaudiaosimoes ... در یکی از شب من insónia، این کتاب را باز کرد و € leituraâ خود انجام | سندو این داستان کوتاه، انجام £ há قدر می توانم باز کردن، متوقف می شود در £ را جذابیت از mesmoâ € | Ainda بنابراین این پیام است که رویاهای ما برای ما آنها را تا آنجا که ممکن آورده است، بدون ترس و یا مانع از هر چیزی و یا هیچ کس \"Persistência کلمه کلیدی است که من از این داستان شگفت انگیز از ساراماگو دور. â € œThe € | Tenho، من، من اگر من به داشته باشد، اما می خواهید برای پیدا کردن جزیره ناشناخته، من می دانم که زمانی که من در آن هستم، OO £ آیا می دانید، در نمک TI £، انجام £ رسیدن به مطمئن شوید که © SA € | â € â € œThe € à © | فونز لازم را ترک این جزیره، که ما £ آن را در را بر روی £ saÃmos از ما، اگر در £ saÃmos próprios از ما، آیا شما می خواهید € dizerâ | â €

مشاهده لینک اصلی
... سرنوشت iåÿt همیشه bã¶yl به ± عمل ما R، فقط arkamä ± zdadä ± R، به لمس شانه ما çOk دست ویندوز XP از گسترش doäÿr جلو ± aytam ± R، ما در هکتار ¢ لا ¢، رفت و از طریق رفت، GA پایان فصل، دوباره همان داستان، او گریه می کند.

مشاهده لینک اصلی
امیدوارم که این کتاب با این کتاب همراه باشد. من آن را بسیار دوست داشتم، من نیز دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قصه جزیره ناشناخته


 کتاب گروه محکومین
 کتاب کاندید
 کتاب گرترود
 کتاب همه ی نام ها
 کتاب داستان دوست من (کنولپ)
 کتاب نقاشی