کتاب زنی با موهای قرمز

اثر اورهان پاموک از انتشارات نشر نون - مترجم: مژده الفت-داستان فلسفی

آیا اولین تجربه عشق یک زندگی کامل را ایجاد می کند؟

Orhan Pamuk، رمان جدیدی از انتشارات Yapi Kredi، به ما می گوید که سی سال پیش، در یک شهر کوچک در نزدیکی استانبول، یک زن جوان با داستان عاشقانه در دبیرستان ، جنایت بزرگ انسان.


خرید کتاب زنی با موهای قرمز
جستجوی کتاب زنی با موهای قرمز در گودریدز

معرفی کتاب زنی با موهای قرمز از نگاه کاربران
نمیدونم چرا جدیدا هر کتابی رو که برای خوندن برمیدارم به افسانه @اودیپ@ اشاره داره . خب راجع به این کتاب. والا بین دو یا سه دادن مونده بودم. نقطه قوت کتاب قلم صمیمی و بسیار حکایت گونه نویسنده است که تا حدودی شما رو جذب میکنه و من در کل از خوندن کتاب و دنبال کردن داستان راضی بودم .از نقاط ضعف هم پرداختن بیش از اندازه به یکسری پیام هایی که خواننده میتونه با یک یا دوبار دیدن اون ها رو بفهمه اما خب به حدی روش تاکید میشه که انگار هیچ چیز دیگه ای مهم نیست. شخصیت پردازی ها همچنین ناتمام و ناقص اند ، همه شون زیادی @ساده@ و عوامانه هستند البته عوامانه بودن مثبت نیست ، خیلی توی ذوق میزنه . از بدترین قسمت های کتاب پایان کتاب هست . ازین بدتر نمیتونه یک کتاب تموم بشه، به حدی بد تموم شد که یک ستاره رو کلا برای این کم کردم ، انگار حوصله خود نویسنده سر رفته بود از داستان . یکی از پیام های داستان که با خوندن این کتاب توی ذهنم نقش بست این بود : هرچیز که در جستن آنی ، آنی.

مشاهده لینک اصلی
نیمه اول کتاب خیلی خیلی بهتر از نیمه دوم کتاب بود.

ارتباط شخصیت اول کتاب با پدرش و اوستا محمود، توصیفاتش از احساساتش، ترسش از یک اتفاق، فرار و احساس گناهش برای من خیلی باورپذیر بود. ساده و واقعی بود

اما نیمه دوم کتاب، از پایان بندی کلیشه ای تا شخصیت پردازی هاش رو اصلا دوست نداشتم.

از تقدیر فراری نیست

مشاهده لینک اصلی
من بسیاری از نظرات ناامید کننده را خواندهایم، من خیلی دوست ندارم. بدیهی است، این یک داستان نیست، اما این یک داستان دیوانه است که به داستان می گوید. اما حقیقت بزرگ این است که بهترین رمانهای پاموک پس از آن که لوئیس نوبل به اظهارنظر در مورد جلسه سخنرانی نوشت، عصبانی شد. ناشران باید تاکتیک های خود را از بازاریابی ساده کنار بگذارند، و خوانندگان باید منتظر نوشته های هر نویسنده باشند.

مشاهده لینک اصلی
برای سومین بار از زن Rehair Woman، آن را به سختی من علاقه من بود. خوشبختانه پاموک چنین شهرتی ستاره ای داشت و من مجبور شدم خواندنش را ادامه دهم. این داستان در یک کوهنوردی خواب آلود در یک شهر خارج از استانبول ترکیه آغاز می شود، جایی که یک حفار چاه و دو اتهام نوجوانان به داستان های اخلاقی دیگری می گوید و گاهی اوقات از کوه و شهر کوچک سرگردان می شوند. Ongoren دارای یک پاسگاه نظامی برخی از رستوران ها و قهوه خانه ها و یک گروه از بازیگران است که در آنجا برای اجرا محدود است. به طور تصادفی آنها از افسانه های باستانی ترکیه عمل می کنند. زن قرمز موی و شوهرش بخشی از این گروه است و او چشم چرم را جلب می کند. او وسواس می شود و هر زمان که می تواند از او مراقبت کند. از آنجا که من از ابتدا از ابتدا لذت بردم، دلیل آن این بود که استاد محمود، حامی او، بیش از حد پسران است. آنها انتظار داشتند که از او اطاعت کنند و بدون توجه به داستان های طولانی آن گوش دهند. بخش بعدی کتاب که در آن کیم یک بزرگسال است و قادر به دیدن همه چیز به روشنی است و تعیین سرنوشت خود را بسیار لذت بخش تر است. بدون شک می گوید که این برندگان جایزه نوبل زیبایی را می نویسند و اهمیت افسانه ها، همانطور که در ادامه می خوانید، واضح تر می شود. از چاپگر برای تهیه یک نسخه از خوانندگان پیشقدم شوید.

مشاهده لینک اصلی
من متوجه نشدم که یک یتیم یتیم پنبه ای وجود دارد که نمی توانم بدانم کیست که این کتاب را نوشته است. این بسیار ساده تر و روشن تر از یک کاغذ پنبه ای بود. معمولا اولين زن دوست دارد اما بخش دوم را دوست داشتم. سبک او بیشتر شبیه آن بود.

مشاهده لینک اصلی
من کتاب را بسیاری از اورهان پاموک به عنوان خوانده شده و من این بار من را تشخیص دقیق حدس بزنید. اورهان پاموک موضوع از یک کتاب بدون تفاوت چندانی در takiy و نوشتن در استناد ثابت ذهن او را انتخاب کرده اید. که پس از کتاب به خواندن آن سرنخ در اسپویلر، هر چند که می تواند اطلاعات مقدماتی و باعث شکسته شدن کلیشه ممکن است حاوی من نمی توصیه آن دلیلی برای ادامه آن خواندن کتاب :) نیس oyku و روان پس از آن است که مصرف یک به نوبه خود به کلیسا بسیار. پیش بینی نتیجه نهایی بسیار سخت است! در یک ردیف به پایان می رسد قسمت اول بسیار زیبا بود که من ادامه خواندن با وجود خواب درد gozlerim شب، اما تعداد بسیار کمی می توانند درک کنند که در آن حوادث در بخش gidecegim بعدی. و من گفتم، اورهان پاموک به عنوان تلاش برای توضیح این ایده و تبدیل شدن به یک وسواس قطعا چیزهای مثبت دارند مانند شماره صفحات در bayiyor.b کتاب در بعضی از نقاط. پس از خواندن 250 صفحه این کتاب موزی معصومیت هر چند من گفت olurmusunuz بسیار زیبا در همان راه این کتاب در انسجام کامل به پایان رسید. شاید یک کتاب است که سزاوار امتیاز بهتر با بیش از حد belirgenlestig نویسنده به پایان رسید آخرین برنامه افزودنی از متوجه شده اند که به خوبی kitap.y تسلط و جهت سبکی.

مشاهده لینک اصلی
بر خلاف بسیاری دیگر، Orhan Pamukun نویسنده این رمان است. اگر چه بازار KA ± ± ± متر SA دوباره در çOk کاهش یافته است (دو افسانه مربوط KA SA ± متر ± در)، اما لذت من.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زنی با موهای قرمز


 کتاب مرد-اسب
 کتاب کمدی منطق
 کتاب هیپنوتیزم ماریا
 کتاب خون دیگران
 کتاب سلحشور نور
 کتاب مواجهه با مرگ