کتاب رولشتاین

اثر سال بلو از انتشارات کتاب آمه - مترجم: منصوره وحدتی احمدزاده-داستان فلسفی

اب Ravelstein استاد درخشان در یک دانشگاه برجسته در اواسط غرب و یک مرد است که در آموزش حرکتگران و shakers از دنیای سیاسی افتخار است. او عمیقا و بی رحمانه و بسیار فراتر از معانی خود زندگی کرده است. دوست نزدیک او Chick پیشنهاد کرده است که او یک کتاب اعتقادات خود را در مورد ایده هایی که بشر را حفظ می کند، یا کشتن آن را، و بسیار به Ravelsteins تعجب خود را، او می شود و تبدیل به یک میلیونر. راولستین به طور پیشنهادی پیشنهاد می دهد که چیک یک خاطره یا یک زندگی از او بنویسد و در طول یک سفر جشن به پاریس، دو تفکر مشترک درباره مرگ و میر، فلسفه و تاریخ، عاشق و دوستان قدیمی و جدید و رویه های وودیل از راه دور گذشته پس از بازگشت به غرب میانه، خلق و خوی بیشتر می شود و Ravelstein به ایدز مبتلا می شود و تقریبا میمیرد. رمان جدید Saul Bellows، عمیقا متفکر و همیشه در حال حرکت است، سفر از طریق عشق و حافظه است. این شجاع، تاریک و ناگهانی خنده دار است: elegy به دوستی و به سلامتی (یا بد) زندگی می کند.


خرید کتاب رولشتاین
جستجوی کتاب رولشتاین در گودریدز

معرفی کتاب رولشتاین از نگاه کاربران
به عنوان یک تماشاچی فن و پاپ کورن از جنگ های فرهنگی که در اواخر دهه 1990 در کالج به سر می برد، این را مطالعه می کنم؛ چرا که همیشه توسط آلن بلوم به عنوان یک شخصیت و یک فیلسوف مجذوب شده است. Ravelstein، یک رشته نازک رؤیایی، ناامید شد. من خودم را در سالهای مختلف با استفاده از زبانه ویکیپدیا باز کردم و به دنبال پیوند های مختلف اشاره کردم. به نظر می رسد که Bellow، Phillip Roth و جان آپدایک نوعی جایگاه ویژه ای در تاریخ (دهه ها) داستان آمریکایی دارد. من حدس می زنم آنها همه حال حاضر رفته اند، و این باعث می شود من نیز کمی استراحت. Ive تقریبا فقط به Roth در راه جدی به دست آورد. من حدس می زنم بیشتر بخوانم بعد از این. شاید شهید ساملر سیاره. و شاید برخی از آپدایک در حالی که من در آن است. به عنوان یک تصادفی کنار، از زمان ورود به ریاضی اخیرا http: //en.wikipedia.org/wiki/Alexandr ... (همسایه سابق، برجسته به عنوان یک آکادمی پر سر و صدا برجسته) من کنجکاو شدم من می فهمم که حالا در یک رابطه شادتر، به ریاضی و جوان تر. آیا همسر سابق او Roths او را نیز رد می کند؟ این ها همه افراد دشوار بود! به هر حال، این ها بسیار سرگرم کننده هستند. ذرت پاپ را بچشید، ویکیپدیا را بیرون بیاورید، و دوباره با فرهنگ جنگ مبارزه کنید، همانطور که مهم است.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از آن دسته از کتابهایی است که توسط نویسنده در گرگ و میش از حرفه او است که در حالی که نه به عنوان کتابخوانی که او در نخستین نوشته آن را با شکوه داشت، همچنان دارای شگفتی قابل ملاحظهای است؛ زیرا این امر به شما یک نگاه واضحتری به چگونگی دستیابی به اثراتش میدهد در امتداد. با تقریبا هیچ توطئه ای برای گفتن، راولستاشتین با نگرشهای پر جنب و جوش و به طور کامل انسانی در یک مجموعه بی نظیر اما با شکوه چرخش از تم ها، با خطوط و استعاره ها در هر صفحه ای که به شیوه ای بی نظیر و شگفت انگیز ساخته شده اند، در هر بخش از بی اهمیت فوری مراقبه در موضوعات بزرگ و کوچک، روحانی و ابدی، با مرگ و تسلیحات بدن و تکنولوژی خود را به عنوان مرکز آن. دو بچه قدیمی که صحبت کردن و فکر کردن و صحبت کردن در مورد آنچه که فکر می کنند صحبت می کنند. یکی از رماننویسها، یکی دیگر از استادان فلسفه سیاسی است و هر دو شخصیت در بهترین حالتهای این اصطلاح هستند. جوجه هنرمند، پرتره از ادبیات، و راولستاین استاد بزرگ است، و با هم از یادداشتهای ایدهآل جدا شده هستند که ترکیبی از تازگی و طنز، گرایش و جشن است. این یک عالم برای دوستی، انعکاس در پیری، و، برای بلوز وفادار، یک رمان کوچک پر زرق و برق است.

مشاهده لینک اصلی
این رمان بهترین زمانی است که Bellows Chick به یاد خاطرات احتیاج دارد و داستان های مربوط به راولستاین، یک شخصیت بسیار دلهره آور و شخصیت انسان را بیان می کند. Ravelstein رمان است که به احتمال زیاد کمی تحقیق در مورد موضوعات زیادی انجام می شود و خوانندگان باید انتظار داشته باشند تا با یادگیری قابل توجه، اگر سطحی، اتفاقی بیفتد. گاهی اوقات می توان صدایی را خاموش کرد. به عنوان مثال، چیک و راولستاین ترجیح می دهند در دانش خود از اصطلاحات دقیقتر فرانسوی و آلمانی بیدار شوند، و Bellow دوست دارد که کمی کمکتان کند. این می تواند پرخاشگرانه باشد، و من چیک را یافتم (به عنوان خوانده شده: Bellow) که تقریبا کاملا غیر قابل مقایسه است. آنچه که خواندن را حفظ کردم ماهیت پیچیده دوستیابی در سالهای گذشته چیک و راولستین که در اواخر زندگی مشترک بود پیدا شده بود. هر یک از ما پیدا کردن قطعات خود را از دوستان ما. جو و Rosemund نمی توانند از نفوذ دوست و مربی مرده خود فرار کنند و هر روز از طریق گورستان دوستان قدیمی به نقطه ای بروند که Chick Chick می ترسد که خاطرات خود را پایان دهد، هدف زندگی اش را از بین می برد. این اولین طعم و مزه من است.

مشاهده لینک اصلی
افرادی که من را می شناسند، از تساهل من برای تکانه های تصادفی در میان مکالمات آگاه هستند. اما حتی من هم می توانم از نقاط ضعف و قوت بیشتری برخوردار باشم، که جریان آگاهی منحرف به من چسبیده است، مطمئن نیستم که طرح این کتاب حتی پس از اتمام است. اگر فشرده شود، Id می گوید که این کتاب مجموعه ای از داستان های تصادفی در مورد شخصیت داستانی است که به هیچ یک از جدول زمانی خاصی پی نبرده و یا نکات خاصی را دنبال نکرده اند. این نیز بسیار تکراری بود، داستان های مشابه بیش از هر زمان دیگری گفته شده بود و نوبت از عبارت که هوشمندانه بود اولین بار که من آن را خواند کمتر بود 5 بار در اطراف. کتاب به ارزش دو ستاره به جای یکی از آن چون در حالی که من در بر داشت نوشتن سبک گریت، آن را برخی از ایده های هیجان انگیز و هیجان انگیز است. اما می توانم بگویم که این ایده های خوب را می توان به راحتی در نیمی از دوازده صفحه خلاصه کرد، و انجام این کار باعث بهبود تجربه خواندن این کتاب می شود.

مشاهده لینک اصلی
یک نگاه خیره کننده به زندگی دون آمریکایی (به معنای پروفسور نه معنای مافیا). به نظر می رسد این کلیسا یک عکس از آلن بلوم، دوست و همکار سول بولو در دانشگاه شیکاگو است. این موضوع بر روی یک تار موثر تاثیر می گذارد که به طور همزمان دست و پا و هوشمندانه است. ما از طریق فلسفه، جامعه شناسی، اپرا، و لذت های قاره، عشق می ورزیم. علاوه بر این، استقامت دوستی که یک نسل را ادامه می دهد و تسلیحات و وحشت های صمیمیت طولانی مدت را در میان کسانی که به راحتی فریب خورده اند، رنگ نمی کند. آن را در مورد داشتن یک کد و یک سلسله مراتب مهم است. آن را در مورد پیر شدن و در مورد آنچه که ممکن است به معنای یهودی باشد. آن را در مورد عشق، نوع فلسفی، مانند عشق که افلاطون و یا استنال در مورد آن نوشت. در نهایت، صدای، پروسس Bellows، مسحور کننده، مواد مخدر و آرامش بخش است. یک نویسنده شگفت انگیز.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب رولشتاین


 کتاب داستان دوست من (کنولپ)
 کتاب رذل
 کتاب زوربای یونانی
 کتاب جنایت و مکافات
 کتاب دیوار
 کتاب سیذارتا