کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند

اثر میچ آلبوم از انتشارات قطره - مترجم: پاملا یوخانیان-داستان فلسفی

یک رمان که ارتباطات غیر منتظره از زندگی ما را بررسی می کند و ایده ای که بهشت بیش از یک مکان است. ادی یک جانباز جنگی زخمی است، یک پیرمردی که در ذهنش زنده ماند. کار او تعمیر سواری در یک پارک تفریحی ساحلی است. در سن 83 سالگی او، یک تصادف غم انگیز او را می کشد زیرا او تلاش می کند یک دختر کوچک را از یک درایو سقوط نجات دهد. او در زندگی پس از مرگ بیدار می شود، جایی که او می آموزد که بهشت مقصد نیست. جایی که زندگی شما برای شما توسط پنج نفر توضیح داده شده است، بعضی از آنها شما می دانید، دیگران ممکن است غریبه باشند. یک به یک، از دوران کودکی تا سرباز به سن، Eddies پنج نفر از ارتباطات خود را با او در زمین بازبینی می کنند، اسرار زندگی نامناسب را روشن می کنند و محرمانه حقه ای را در پشت پرسش ابدی آشکار می کنند: چرا من اینجا بودم؟


خرید کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند
جستجوی کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند در گودریدز

معرفی کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند از نگاه کاربران
چه پنداشتی: من فقط این کتاب را به یاد آوردم پس از خواندن برخی از تپش قلب شگفت انگیز از هر چند هرج و مرج متاهل میچ آلبوم درباره هری پاتر نوشت. آقای آلبوم وینفری به نظر می رسد فکر می کند بازاریابی تودهای از هری پاتر، زندگی نظری چهره هایی مانند وینی پیف، کلیفورد، جورج کنجکاو و غیره را نابود کرده است، با وجود این که کتاب های گمشده خود را تحت فشار قرار داده اند. نوع بازاریابی رعد و برق. همانطور که اگر در مقاله اش به اندازه کافی ناراحت شدم، بعدا از این رمان کوچک یاد گرفتم که چند هفته طول کشید تا وقتی که یک دختر را دوست داشتم؛ آن را در اتاق او بود، و هر زمان که من خودم را پیدا کردم، خسته شدم، من چیزی را انتخاب کردم و آن را برای مدتی بخوانم. این معامله را می خواند. من مطمئن نیستم که آقای آلبوم در تلاش است تا به من کمک کند یا من را بترساند یا فقط یک سیل اشک به سقوط بر روی صفحات بیاورد، اما من مثبت هستم که هر چه تلاش می کند، به او کمک می کند. غافلگیر کننده هیچ چیز مثل پاراگرافهای یک جمله برای تأیید مقدار مناسب ملودرام وجود ندارد. مطمئن باشید طرح او جذاب است، اما این خیلی تعجب آور نیست. من کاملا مطمئنم که اگر کتابی بنامیمTHE Five People Who Fellate You And CHEW FACE YOUR FACE AFTER YOU DIE، @ افراد به اندازه کافی کنجکاو برای خواندن خواهند بود. هر کس می تواند به برخی از @ @ 5 نفر لیست @ و آن را تبدیل به یک کتاب قابل قبول؛ من مایلم شرط بگذارم که 75٪ از همه مردم جهان می توانند با گناه احمقانه ملودرامانه Hallmark Brand انجام دهند. مانند آقای آلبوم به طور ناگهانی متوجه شد که او با تظاهر به اینکه به لحاظ عاطفی در دسترس است بسیار بیشتر از آن قرار می گیرد و در حال حاضر ناگهان جاش گروبن از نویسندگان ناامید می شود. اگر از این کتاب لذت بردید، احساس ضعف می کنید. اگر شما بعضی از مهربانی ها را برای میت البوم دارید، یک خانم خانه دار میان سالی است که از هر خروجی احساسی مردی گرسنه است. من از این مادربزرگ متنفر هستم.

مشاهده لینک اصلی
@ عشق عاشق هنوز عشق است، ادی. این فقط یک شکل دیگر دارد، همه چیز. شما نمی توانید دست خود را نگه دارید ... شما نمی توانید موهای خود را پرورش دهید ... اما زمانی که این احساسات تضعیف یکی دیگر به زندگی می رسد ... حافظه ... حافظه شریک شما می شود. شما آن را نگه دارید ... شما با آن رقصید ... زندگی باید پایان یابد، ادی ... عشق نمی کند. @ این کتاب که به من ایده مرگ، خدا و زندگی را به من آموخت هرگز سوالات بدون پاسخ را پایان می دهد. من مبهم به یاد زمانی که دقیقا من این را بخوانید اما به یاد داشته باشید این چند ماه قبل از اینکه من با دوست پسر فعلی خود را شکست بخورم را بخوانم و آن را در انتهای سال بود. شاید سپتامبر - اکتبر تا نوامبر. مهم است که بدانم وقتی میخواهم بخوانم زیرا این یکی از دلایلی است که این کتاب فقط در ذهن من باقی میماند. من خودم را ادی میکنم. یک پیرمرد با کبودی های بسیاری (به لحاظ جسمی و احساسی) آخرین نفس را که پیش از مرگ او باید انجام داده بود، کشانده و زندگی یک دختر کوچک را نجات داد. با علت او درگذشت (که برای من شگفت انگیز است) و آسمان تاریک تر شد مانند هر صحنه ای که ما در فیلم ها یا داستان هایی در مورد تونل طولانی می بینیم بعد از اینکه دیگر به این زندگی و زمین متصل نیستیم (کلاسیک - اما من مهربانم از این صحنه معمولی). سپس او پنج نفر را دید که به مدت دو سال و حتی برای یک عمر جان خود را از دست دادند تا او بتواند قبل از اینکه زنده بماند به یاد نمی آورد یا آنها را می شناخت. این پنج نفر در آنجا بودند تا به تمام سوالات بدون پاسخ خود در مورد زندگی اش پاسخ دهند و به همین دلیل خداوند در زندگی او اهداف خود را با او داشت، حتی زمانی که فکر کرد که ارزشش را ندارد. آیا شما هرگز تعجب چرا شما در اینجا بر روی زمین هستید؟ چرا خداوند شما را بزرگ کرد تا او را به شما بسپارد و به شما بگوید که آیا کار اشتباهی انجام می دهید؟ تصمیم گیری جنسی را انجام می دهید؟ دیوانه می شوید؟ سقوط در عشق - اشتباه کردن - تقلب - بد بدبختی - و غیره؟ آیا این چیزی نیست که شما آنقدر احساس می کنید که اکنون بدانید؟) و داستان از آن جا تکامل یافته است. و تمام سوالات کلاسیک که من معتقدم همه ما در حال حاضر با آنها روبرو هستیم، توسط آلبوم به خوبی نوشته شده است. با جوک ها، با اشعار، با کلمات ساده روزمره. آلبوم در این کتاب موعظه نمیکند، زیرا من فکر میکنم این خطر نوشتن چنین موضوعی است - و این واقعیت که او نمیشناسد، آن را برای همه نژادها و مذاهب خواندنی میکند. و روحانی لمس می شود. پس چگونه این بر من اثر می کند؟ خیلی کم من هميشه عصبانی بودم و نمی دانستم که چرا یک مرد باهوش رفتار کرده و فکر می کنم ارزشش را ندارم. سپس مرگ دوستان که من را به زمان من به عنوان خوانده شده این کتاب در ابتدا به من یادآوری زندگی زندگی می کند (و چگونه زندگی نیاز به ادامه). خداوند اهداف خود را با ما دارد، حتی اگر به معنای فقط یک زنگ زنی از یک هتل بزرگ، یا یک معشوقه یا یک ملکه باکره و یا یک مرد عادی ایستاده در ایستگاه قطار باشد. چیزهای کوچک مهمترین چیز هستند. بر اساس این کتاب، من باید بدانم که آلبوم یک کتاب بزرگ دیگر درباره مرگ و زندگی-خدا قبل از این کتاب نوشته بود. من قبلا خوندم سه شنبه با موری (که به یک فیلم منجر شد)، بنابراین واقعا می خواهم پس از خواندن این مطلب آن را بخوانم. من امیدوارم که این کتاب بسیار شگفت انگیز باشد و من را مانند پنج نفر انجام دهد.

مشاهده لینک اصلی
من یک بررسی ستاره ای برای این کتاب را درک نمی کنم. آیا این ها به نویسنده، میچ آلبوم، هدایت شده است، زیرا او به طور آشکار پدیده های هری پاتر را از طریق یک داستان کوتاه 594 کلمه اصلاح کرد؟ از آنجا که تا آنجا که می توانم بگویم، پنج نفر از شما در بهشت ​​می ماند، یک نمونه مناسب و مناسب از ادبیات است که شایسته مجازات شدید (احتمالا) به نویسنده آن نیست. به خوبی نوشته شده است، تعداد زیادی از نقل قول های خوب است، و به طور کلی الهام بخش و شخصی در مورد ایده از لحظه بین مرگ و زندگی پس از مرگ است. من از آن لذت بردم. میچ آلبوم هدیه ای از کلمات است و ارزیابی متعصبانه این است که رفتار بهتر از خود نویسنده نداشته باشد - چیزی غیر از چیزی که بر اساس شایستگی آن نیست، بلکه به خاطر اعتبار آن است. من عاشقانه برای کتاب هری پاتر و برای پنج نفر که در آسمان ملاقات می کنید، افتخار می کنم و نمی توانم بگویم که محبوبیت HP ها و غم و اندوه آلبوم ها در مورد چگونگی احساس برای آنها احساس می شود. من این کتاب را بسیار توصیه می کنم، مخصوصا اگر شما یک درس های زندگی تلخ و شیرین و مفاهیم مرگ. بعضی ها این کتاب را متهم کرده اند که هر دو مومن و خسته کننده هستند، اما من این پرونده را پیدا نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
یکی از چیزهای بزرگ در مورد چک کردن کتاب های صوتی از کتابخانه عمومی این است که من می توانم شانس بگیرم چیزی که معمولا نمی خواهم بخرم، و من آن را دوست دارم. و سپس، البته، زمان هایی وجود دارد که من فرصت شان را برای چیزی می خواهم که به طور معمول نمی خواهم و واقعا آن را متناقض با پیش بینی می کنم. ببینید اگر شما می توانید حدس بزنید که این مورد در پایان این پست است. پنج نفر از شما در آسمان خوشحال هستند در مورد ادی، یک مرد تعمیر و نگهداری پارک تفریحی است که می میرد و به بهشت ​​می رود. من حدس می زنم هشدار اسپویلر، هرچند شما احتمالا این عنوان را می فهمید. از آنجا، او با پنج نفر که زندگی اش را لمس کرده است، ملاقات می کند و می آموزد که چرا او چنین برف ریزه ای منحصر به فرد و ویژه ای در زمین دارد. کتاب های اصلی نقص این است که من فقط می توانم لذت بردن از دیدن چیزی ادی را در یک مناسبت. و این درون چند صفحه اول قرار داشت. به طور جدی، این چیزی که در اخلاقیاتش بسیار پیچیده بود، به طوری که با کلیشه ها، بسیار احساساتی و برهنه در تلاش های خود برای دستکاری احساسات که من آن را تمام کرده بودم، . بدترین قسمت این آخرین نکته این است که کتاب صوتی، ویولون ها را - VIOLINS! - در پسزمینه ترین قسمت های ظاهرا احساساتی، به ارمغان می آورد. بدیهی است که Albom به طور دائمی صدای خود را ازshow نمی شنود، در صورتی که به نوشتن شخصیت و نشان دادن واکنش ها بپردازد، حکم @ را نمی گوید. من حدس می زنم همه در بهشت ​​فرآیندهای ذهنی خود را در جزئیات دقیق توصیف می کنند. همچنین موضوع اعلامیه هایی است که در ابتدا عاقلانه به نظر می رسد، اما تحت هر نوع فکر فرو می ریزد. به عنوان مثال، یک خط به اثرSometimes دارد، زمانی که چیزی را قربانی میکنید که آن را از دست ندهید. شما فقط آن را به شخص دیگری اختصاص دهید. @ حالا، من یک فرهنگ لغت در مقابل من برای کمک به من از طریق این مورفولوژی اخلاقی دارم، اما من نمیتوانم تفاوت را از بالای سر من ببینم. هرچند من مطمئنا این را توصیه نمی کنم . اگر واقعا میخواهید یک کتاب خوب درباره زندگی پس از مرگ را بخوانید، کمدی کمدی الهی را انتخاب کنید، چند صفحهای اول را بخوانید، سپس آن را از بین ببرید و تصمیم بگیرید که هیچ زمینی خوب وجود ندارد.

مشاهده لینک اصلی
چهره من به طور متوسط ​​درهم و برهم یخ زده، دندان هایم را می شکنم، سرم شروع به سوختگی می کند، مشت های من را خم می کند، شروع به لرزش می کنم؛ در معده من تنگی وجود دارد. من تلفن را از دیوار برداشتم و پنجره ی نه داستان من را بر روی خیابان بیرون ریختم؛ من یک بربریت، گوتار، پادشاه از جنگل، جیغ مانند گریه کردم. من احساس می کنم ضربان قلب من در گردن من، یک رگ خونی در پشت سر من ضربه زدن. من روی نیمکتم تلنبار میکنم، ناتوانی! من یک سوراخ در وسط T.V. من می خواهم که من سوزش برش، خونریزی، و سوزاندن. من لباس هایم را می شستم، کفش های چپ من را از طریق پنجره پراکنده برمیدارم. من از آپارتمان من اشک برهنهم را لرزیدن. من درب را قفل نمیکنم، هیچ وقت احساس نمیکنم، من برگشتم. من می دانم که من به دنبال آن هستم، اما من اهمیتی نمی دهم؛ IA € ™ M برهنه و پر از نفرت. بروید آسانسور خدانگهدار، در حال حرکت به پله ها. در طبقه چهارم، زن گریه می کند و چشم های کودکش را می پوشاند. من حمل و نقل را ادامه می دهم من یک ماموریت هستم من راه خروج از در ورودی ساختمان، نسیم خنک تقریبا باعث می شود من احساس خشنودی بیشتر. من از این نوع تفکر متنفر نیستم، زبانم را گاز می دهم و خونریزی می کنم. این به اندازه کافی خونریزی نمی کند من شروع می کنم که خیابان را به همان سرعتی که می توانم بچرخم، در بالای ریه ها فریاد می زنم تا مرد بی خانمان مرا بسوزاند. او نمی کند دریاچه، دریاچه، من در دریاچه پریدن و مبارزه با یک قو. من به دریاچه میروم و به دریا میروم، سر و دستم را خراش میدهم. دریاچه عمیق نیست من ایستادم من در گلدان و مدفوع Chordata پوشیده شده است. من تصمیم گرفتم خودم را غرق کنم سر عمیق، لغزش دور، من کشیده شده است. این یک افسر پلیس است. این کتاب در لیست فروشندگان نیویورک تایمز برای 95 هفته مستقیم بود و من شکست خورده ام.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند


 کتاب ننامیدنی
 کتاب قصر
 کتاب سرود مقدس
 کتاب گفتگوهایی با لئوکو
 کتاب وات
 کتاب محاکمه