معرفی کتاب جاناتان مرغ دریایی

اثر ریچارد باخ از انتشارات نشر ثالث - مترجم: نسیم امیرعظیمی-داستان فلسفی

کلاسیک ادبیات معنوی مدرن، که همچنان به نسل بعد از نسل برسد، اکنون پایان یافته است که دیدگاه غیرمنتظره ای دارد.

بعضی از مردم قوانین خود را زیر نظر دارند ؛ کسی که در غلبه بر خود راضی است؛ که حدس می زنند چه چیزی فراتر از آنچه در چشمانشان می بینند؛ که ترجیح می دهد برای خرید و خوردن پرواز کند.

آنها نیز با جوآن گوینا پرواز خواهند کرد تا جایی که پر از دغدغه و ماجراجویی باشند و از آزادی نورانی مانند او لذت خواهند برد. برای بعضی از اینها یک تجربه فراموش نشدنی خواهد بود.جوآن سالوادور گاویا، معروف ترین اثر ریچارد باخ، بیش از سی زبان ترجمه شده است، بیش از سی میلیون نسخه به فیلم ها و کارهای موسیقی الهام گرفته شده است.

با عکس های اصلی راسل مونسون و سایر موارد منتشر نشده تصویر شده است.


خرید کتاب جاناتان مرغ دریایی
جستجوی کتاب جاناتان مرغ دریایی در گودریدز

معرفی کتاب جاناتان مرغ دریایی از نگاه کاربران
فوق العاده فوق العاده!
یه روزه تو مدرسه تمومش کردم و واقعا لذت بخش و تاثیر گزار بود
اینکه چطور مفهوم زندگی رو توی این حجم کوچیک نشون داده
و شیوه تفکر بقیه
بخش چهارم و اخرش که گویا تازه اضافه شده خیلی تاثیر گزار تر بود
باعث میشد بشینی و دوبارا فکر کنی به تمام چیزایی که مردم مقدسشون کردن و تو ازشون متنفری و پیش خودت بپرسی جدی حقیقت همینه؟
و افسوس برای اون ارمان ها و کار هایی که الان ، کاملا به یه شکل دیگه در اومدن

چیز خاصی نمیتونم بگم جز اینکه بخونیدش و سعی کنید آزادانه پرواز کنید....

مشاهده لینک اصلی
داستان نبود، بیشتر میشد گفت @حکایت@ بود، مشابه حکایت های سهروردی خودمون، با درونمایه ی عرفانی. البته عرفان این کتاب، عرفان انسانی بود بیشتر تا عرفان الهی. اما سیر مراحل شناخت، خیلی شبیه مشابه های وطنی بود (سیر من الخلق الی الحق، سیر فی الحق، سیر من الحق الی الخلق، سیر مع الخلق الی الحق.)
مضامین کمابیش تکراری بود، داستان پردازی ضعیف بود، شخصیت ها به خاطر @حکایت@ بودن، پرداخت نداشتن. نتیجه ش میشه دو ستاره.

مشاهده لینک اصلی
@ I Î¤ÏŒÏ \"من ± Ï € Î ± Ï € I II € Î ± Ï Î ± من\" من »Î¬Î²ÎμÏ\" branch_mapping_dlg_condtion_items_update_defaultConditions_zero من \"من ± Ï £ Î¹Îºî® ¬ìŠ¤ì- Î ± ÎμινΠμιΠΠ± Ï € Î¹ÏŒÏ من \"من · ιÎ'ÎÎ Î ± Ï ... من شلیک نیم £ @

مشاهده لینک اصلی
من در ابتدا وقتی آن را 11 ساله می دیدم این را مطالعه می کردم. من هرگز چیزی شبیه به آن ندیدم. از سادگی لذت بردم، و من فکر می کنم با Jonathan بیش از یک کمی حتی در 11 سالگی شناسایی کردم. همانطور که در حدود 30 سال بعد در مورد این کتاب فکر می کنم، من آرزو می کنم که کپی من آن را، به عنوان من خواستار دوباره خواندن آن و تازه کردن خاطرات من از تلاش های جاناتان برای شکستن. 2009 ژوئیه 2: این بار برای اولین بار در سال های زیادی دوباره خواندید. @ شروع با پرواز سطح @ حقیقت بسیار در آن بیانیه ساده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب خود را به عنوان درس مدرسه اجباری معرفی می کند. من توسط دوست دوستم گفته بودم و ناامید نشدم من پیش از خواندن کتاب هیچ پیشنهادی را خواندید، بنابراین نمیدانستم چطور چنین چیزی خوب باشد تا بتواند به چیزی بپردازد ... کوتاه است. داستانی؟ TU! فلسفه؟ TU! متن الهام بخش TU! متن که روی تفکر چرخش دارد؟ TU! یک متن جهانی که همه را قادر می سازد آن را پیدا کند و همه ما می دانیم که تعداد کمی از آنها وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
داستان الهام بخش بی انتها (منتشر شده در سال 1970) در مورد جاناتان لیوینگستون چای، یک جوجه که با محدودیت های زندگی ماهیان دریایی خسته شده است. آنچه که این کتاب را از هم جدا می کند این است که سادگی آن در انتقال افکار درباره زندگی و آنچه خواننده به آن نیاز دارد، بستگی به ادراک شخصی اش دارد. انگیزه برای دستیابی به اهداف بالاتر، پیروی از رویاهای خود و محدودیت های معمولی نیست.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب چیزی است که همه چیز را در مورد قصه های کودکان می خوانم. بد نوشتن یک بررسی بهتر بعد چون در حال حاضر من خارش به پانچ باخ **** **** نظر یک زمانی بود یک مرغ دریایی وجود دارد و همه او می خواست به انجام پرواز بود - سریع، بالا، غواصی آلیاژها ... .. دشمن من نیست، من فقط می خواهم پرواز کنم، B * tchesOkay ... هر چه .... شما می خواهید پرواز، پرنده، من آن را دریافت کنید! با این حال، شما همچنین نیاز به خوردن، شما می دانید، برای زنده ماندن و همه !! گله مراحل در JLS و به او می گوید او نیاز به متوقف تکان و لرزش بال در مورد مثل یک احمق و واقعیت را قبول .... و اون خیلی: (فقط به طور قابل توجهی کمتر عالی، به دلیل آدام لوین است ...... SMEXY) راستش، من من فقط نابینا هستم، من فقط نمی توانم نیروی تغذیه بچه ها را از بین ببرم که هیچ معنی ندارد! اگر شما غذا نمی خورید، بچه ها، شما تبدیل به شگفت انگیز ترین پرواز در جهان نیست !!! شما فقط منتظر آن هستید ........ خوب و مهم است که رویاها، بچه ها را داشته باشید، اما مسئولیت آن است!

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب جاناتان مرغ دریایی


#کتاب های پیشنهادی امروز - #ادبیات اقتباسی - #داستان فانتزی - #ادبیات آمریکا - #ادبیات داستانی - #داستان فلسفی - #ادبیات معاصر - #دهه 1970 میلادی - #داستان عرفانی - #پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز -
#انتشارات نشر ثالث - #ریچارد باخ - #نسیم امیرعظیمی
کتاب های مرتبط با - کتاب جاناتان مرغ دریایی


 کتاب مامان و معنی زندگی
 کتاب کوتوله
 کتاب کیمیاگر
 کتاب جاناتان مرغ دریایی
 کتاب مرگ خوش
 کتاب تانگوی شیطان