کتاب اوهام

اثر ریچارد باخ از انتشارات نیلوفر - مترجم: سپیده عندلیب-داستان فلسفی

عواطف: ماجراهای یک مسیح ناخواسته، رمان نویسنده و پیمان ریچارد باخ است. در فضای هوایی شسته شده میان زمین های ذرت ایلینوی و بی نهایت آبی، یک مرد ایمان خود را به پروانه ی جنگنده ی خود می کشد. ریچارد باخ در Illusions به هوا می رسد تا حقیقت های بی نظیری را که به بال های ما برسد به ما نشان می دهد: مردم نیازی به افزایش هواپیما ندارند ... حتی تاریک ترین ابرها معنی دارند هنگامی که ما بالا می رویم بالاتر از آنها ... و آن ها می توانند در مکان های نامعلوم یافت می شود - مانند حوزه های علوفه، شهرهای نیمه درخشان یک ترافیک نور و بیشتر، در درون خودمان.


خرید کتاب اوهام
جستجوی کتاب اوهام در گودریدز

معرفی کتاب اوهام از نگاه کاربران
اوم ... احتمالا بهترین چیزهایی که در مورد این کتاب میگم میتونم بگم ..... زنگ و هنر تعمیر و نگهداری موتور سیکلت @ هرچند من این کتاب را در فروش گاراژ برای 25 سنت دیدم ... که من را انتخاب کرد بالا چیزی که باعث شد من * خرید کنم این مقدمه بود @ من از نوشتن در همه چیز لذت نمی برم. اگر من بتوانم عقاید خود را بر روی ایده قرار دهم، در آنجا در تاریکی، اگر بتوانم درب ورودی را از آن بردارم، حتی نمی توانم مداد را بگیرم. اما یک بار در حالی که یک دینامیت بزرگ از پشت شیشه ای و آجری و چسبیده از طریق دیوار جلو و کسی که بر روی شکسته ساقه شکسته، من را از گلو گرفته و به آرامی می گوید: \"من اجازه نخواهد داد تا شما را تا زمانی که من تنظیم من، با این حال، پشت این کتاب مانند یک صحنه شب وحشی ستاره ای است و تنها \"@ Mor\" را از یک پرفروش بزرگ ملی می گوید. یک روش عالی برای نگاه کردن به زندگی @ - - و از آنجایی که من در مورد این ضربه روحانی، من فکر کردم ID آن را به یک شات. متاسفانه، @ spirituality @ به من اجازه است.

مشاهده لینک اصلی
من هر چیزی را صدا بزنم و بسیار باهوش است، اما در واقع به معنی یک نقل قول ریچارد باخ است. توهمات، به طور خلاصه، مجموعه ای از جمله نقل قول است. با این حال، من این کتاب را فقط دو ستاره دادم، زیرا این منطبق با فلسفه ای است که می گوید. این ایده که این کتاب چیزی از نتیجه می دهد یک توهم است و شما آن را یک واقعیت و اهمیت برای آن قرار می دهید. این کتاب ممکن است پیامی داشته باشد، اما من بیش از حد مشغول بوی تضمین ذهن من از همه گوزن پرواز در اطراف .

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب فوق العاده است! من آن را چند بار خواندید و با هر خواندن کمی از خودم کشف کردم و به یاد آن زمانهای معجزه ای که فراموش کرده بودم.

مشاهده لینک اصلی
من این داستان را دوست داشتم من عاشق مسئولیت زندگی و نتایج خودم هستم. من دوست دارم آنچه را که میخواهم انجام دهم و دیگران را آزاد کنم تا آنچه را که می خواهند انجام دهند. من این تقابل را در مورد تمام موجوداتی که به چوبها و سنگها در رودخانه چسبیده بودند دوست داشتم، اما یکی از چسبیدهها خسته بود و اجازه رفتن به دنبال مسیری را که رودخانه آن را رها کرده بود. من عاشق نقطه ای بودم که آزادی تماشا می کند @ فیلم های خودتان @ نه کسی فیلم می کند و نه خودآگاهی که منجر به فیلم هایی شد که من واقعا آنها را دوست داشتم و آنچه در مورد انتخاب های زندگی می دانستند. من می خواهم به طور آزادانه و با خوشحالی زندگی کنم تا احساس خستگی را از بین ببرم. من عاشق هستم @ کاترپیلار به پایان جهان می پیوندد، استاد پروانه را فراخوانی می کند @ من حدس می زنم که خلاصه این کتاب را دوست داشتم :)

مشاهده لینک اصلی
لطفا توجه داشته باشید قفسه این کتاب است بر: @ خیلی بیشتر آن آشغال @ @ از سرگرم کننده @ من این را به عنوان هدیه دریافت کرد، و آن را بر روی جلد،The بهترین گزینه شکوه توسط نویسنده ریچارد باخ از جاناتان مرغ دریایی و یکی می گوید @ که من فکر می کنم تقریبا آن را جمع می کند. نویسندگان در ابتدا یادآوری می کنند که انگیزه ی شگفت انگیز درباره ی من است. من هرگز نمی خواستم مجددا کتاب دیگری بنویسم، زیرا این خیلی سخت است، اما این شخصیت ها و این داستان فقط التماس می کردند تا از سر من بیرون بیفتند ... @ وای. این کتاب حتی 200 صفحه نیست و چاپ کوچک نیست. شما می توانید یک بعد از ظهر آن را پایان دهید (احتمالا او). این واقعا قابل پیش بینی است و من می توانستم یک ایده اساسی یکسان داشته باشم که کتابی درباره بودیسم را بدون نیاز به معامله W / BS به دست آورد. من تلاش می کنم برای پیدا کردن یکی از لینک ها، اما واقعا، تقریبا هر کتاب در مورد بودیسم (یا مدیتیشن بودایی) به شما ایده های مشابه، اما بهتر است بیان. که من حدس می زنم نوع خنده دار است، از کسی که به من داد کتاب آن را به من داد چرا که او را دوست دارد پیام، و shes یک مسیحی ناظر (البته بسیار سرد، خنده دار، و باز فکر ناظر مسیحی) گزیده ای از .An Messiahs Handbook @ (کتاب قرآني درون کتاب): هيچگاه آرزوهايتان را از دست ندهيد، بدون آنکه قدرت داده شود که آنرا درست کنيد. با این حال ممکن است مجبور شوید برای آن کار کنید. به عنوان یک حقیقت، هی! شما میخواهید یک کتاب بهتر درباره یک messiah @ wizard @ بخوانید (نه اینکه بهتر است واقعا خیلی حرف بزنید)، این یک پیام اساسی همانند یک راه رضایتبخش را به شما میدهد؟ این را امتحان کن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اوهام


 کتاب مرسیه و کامیه
 کتاب تانگوی شیطان
 کتاب سن عقل
 کتاب بینایی
 کتاب درمان شوپنهاور
 کتاب خلق شدگان یک روز