کتاب اسماعیل

اثر دانیل کوئین از انتشارات قطره - مترجم: امید شمس-داستان فلسفی

کتاب اسماعیل، رمانی فلسفی نوشته ی دانیل کوئین است که برای اولین بار در سال 1922 انتشار یافت. این کتاب، تفکری اسطوره شناسانه در قلب تمدن مدرن، تأثیرات آن بر اصول اخلاقی و چگونگی ارتباط این تفکر با اوج و افول جوامع در سراسر دنیا را مورد کنکاش و واکاوی قرار می دهد. راوی بی نام و نشان این داستان، نویسنده ای سرخورده است که تبلیغی بدین مضمون، توجه او را بسیار جلب می کند: «معلمی شاگرد می پذیرد. داوطلبان باید صمیمانه علاقه مند به نجات جهان باشند. شخصا حضور یابید.» او به سراغ معلم گفته شده در تبلیغ می رود و با گوریلی خردمند و بادانش به اسم اسماعیل روبه رو شده که از طریق تلپاتی با راوی ارتباط برقرار می کند. بخش اعظمی از کتاب را گفت وگوهای فلسفی گوریل و مرد تشکیل داده که بسیار یادآور سبک و سیاق کتاب جمهوری، نوشته ی افلاطون است. نویسنده ی این اثر از طریق اسماعیل، تفسیری چندجانبه از تاریخ تمدن بشری را به مخاطب ارائه داده و انگاره ها و فلسفه ی بسیاری از مشکلات جهانی را روشن ساخته است.

https://www.iranketab.ir/book/234


خرید کتاب اسماعیل
جستجوی کتاب اسماعیل در گودریدز

معرفی کتاب اسماعیل از نگاه کاربران
گام به گام، خانم ها و آقایان! این عظمت جورج کنجکاو را به او نشان می دهد. برخورد شما باعث تغییر شما خواهد شد! شما همچنین ممکن است خودتان را در تمدن همراه با نجات دهنده شیاطین خود پیدا کنید! گوریل تله پاتیک چیزی شبیه هوشیاری را توسعه می دهد، با خوشحالی قادر به گل دادن تحت نظارت محتاطانه یک نوع دوستدار نوع جورج سوروس و واکس های فلسفی به یک ایده آل گمارده است. این کتاب از نظریات انسان شناختی و زیست محیطی می کاهد که من فکر می کنم شما با گرفتن چند علف هرز عجیب و غریب و تماشای ویدئوی Pearl Jam برای انجام تکامل، بهتر می شوید. و چیزی که به نظر می رسد از هر مرور از این کتاب تا کنون خوانده نشده است - داستان داستان را به سختی توسط یک گوریل تله پاتایی نادیده گرفته می شود. من نمیتوانم برای خودم صحبت کنم، اما اگر من تا به حال به شما بگویم که سگ من با من صحبت می کند، لطفا با مقامات تماس بگیرید. مطمئن باشید که بعدا از شما متشکرم منظورم این است که دیوید Berkowitz این کار را انجام می دهد و یک قاتل سریال است. این پسر این کار را می کند و می خواهد تمدن را به مرحله شکارچی جمع کند. با زمین مادر و همه ی جاز، با آن روبرو می شویم، اما روانپزشکی، روانپزشکی است.

مشاهده لینک اصلی
اگر چه، هدفمندانه آموزشی، زیبا بود. آن را فوق العاده سریع خواند، اما برای مدت بسیار طولانی با شماست. تصور کنید که چیزی را سریع و ارزان بخرید مثل یک زنگ لاک پشتی تاکولو فقط برای کشف آن که وقتی آن را به معده رسانید، احساس غذا 7 ماهه در رستوران 5 ستاره داشت. قطعا مقدار زیادی از انفجار فکری برای جفتک انداختن شما. به تازگی، کتابهای چپ گمراهانه مانند مواردی که قبلا منتشر شده اند، منتشر شده است. سه گانه فقط من را با عصبانیتشان پرتاب کردند @ ما باید عاشق یکدیگر @ propaganda هستیم. وجود انسان نمی تواند تمام احساسات را در بر گیرد و توضیح دهد. و اسماعیل حتی این کار را انجام نمی دهد. اما این کار، و به سادگی، منجر شخصیت اصلی و از طریق شخصیت اصلی، خواننده، در مسیر روشنگری است. شبیه به توصیف قوانین گرانش و آیرودینامیک، این کتاب به وظیفه دشواری تبدیل شدن به یک قانون انسانی است. یک قانون واقعی انسان. این کتاب، در زیر 300 صفحه، به معنای زندگی است. من به دنبال آن نیستم که در این وبلاگ بگذارم، اما من این را می گویم. این کتاب به شما فکر خواهد کرد. آموزگار، اسماعیل (که همچنین گوریل صحبت می کند) راوی را رهبر و به این ترتیب خواننده را از طریق فرایند فکر کردن به آن می رساند. این کتاب شما را به همه چیزهایی که قبلا در مورد دین، علم، فلسفه و مهمتر از همه، تکامل انسان آموخته است، سوق خواهید داد. من نمی توانم بیشتر در مورد این کتاب بیشتر بدون این که به فرایند تفکر دقیق برسیم بیشتر می گویم، که این کتاب را برای کسانی که قصد خواندن آن را دارند، خراب می کند. من این تردید را نداشتم که هرکسی که کتاب و فیلم را بخواند عجله می کند و بر اساس آنها کتاب ها و فیلم ها را می بخشد، اما با این کتاب، من پشت آن ایستاده ام. بخوانش. خواندن سریع آن. خواندن آن آسان است. و در حالی که پایان (و راه حل برای صرفه جویی در نژاد بشر) تا حدودی به دست آمده است، یا شاید، هیچ کس واقعا آن را انجام دهد، حداقل آن اتفاق می افتد این است که شما فکر می کنم.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان کوچک در مورد اسماعیل توسط دانیل کوین: ابتدا این مطلب را در پاییز سال 99 برای یک دوره کالج خواندم. این زمان در زندگی من بود که در آن (برای دلایل مختلف، از جمله شکستن یک رابطه طولانی) برای اولین بار من برای خودم فکر کردم، به جای فکر کردن به چیز دیگری که می خواستم فکر کنم. این کتاب به طور کامل دیدگاه جهان را از بین می برد که والدین، دوستان و معلمان من برای سال ها به سر من ریخته بودند و سپس شکل گیری دیدگاه من را آغاز کردند. از آن زمان به بعد من یک شریک هستم. Synopsis: آلن لومکز به یک آگهی در مقاله پاسخ می دهد که می گوید: \"تدریس به دنبال دانش آموز است.\" باید دلیلی جدی برای نجات جهان داشته باشد. به طور شخصی اعمال می شود @ این تبلیغ نشان می دهد که توسط گوریلا قرار داده شده است که بعد از آن از طریق گفتگوی تلفنی اساسا توضیح می دهد که چطور چیزهایی هستند که در جهان هستند. این پیام ساده این کتاب را پیدا کرد تا تأثیر بزرگی در دیدگاه من نسبت به محیط زیست و ارتباط انسان با آن داشته باشد. چیزهای دیگری مانند کتاب @ Collapse @ توسط جارد دیاموند یا فیلم الگورز @ Unconvenient Truth @، همچنین اثر داشته است، اما @ Ishmael @ بیشترین تغییر در این زمینه است. این کتاب به من از مصرف بیش از حد منابع انسانها در زندگی روزمره آگاه شد. جهان توسط برنامه هایی مانند برنامه های بازیافت و حفاظت از جنگل ذخیره نمی شود، زیرا مردم هر روز در فعالیت های روزمره خود با این برنامه ها مقابله می کنند. آنچه مورد نیاز است، تغییر دیدگاه محل ما در جهان است، و این چیزی است که اسماعیل به من داد.

مشاهده لینک اصلی
من هنوز این کتاب را به پایان نرسانده ام، اما من احتمالا معتاد نیستم چون این کار را می کند. اول از همه، آن را به عنوان یک رمان بود، اما به طور کامل آموزش او. نویسنده به سادگی این گوریل را جایگزین کرد تا ما را در صدای نویسندگان موعظه کند. شخصیت دیدگاه ساده به نظر می رسد و خالی به نقطه ای که وجود ندارد. در حقیقت، این فقط به عنوان فویل یا ظرفیت برای آموزه های گوریل است. تظاهرات مرکزی افکار گوریل، که او به عنوان واقعیت غیر قابل تحملی ارائه می کند، فرضیه ای است که جمعیت انسانی به طور کلی افزایش می یابد تا از تمام منابع غذایی موجود استفاده شود، چیزی که به درستی در هر یک از کشورهای توسعه یافته صادق نیست. مطمئنا ایالات متحده و بسیاری از کشورهای اروپای غربی، اگر برای مهاجرت مهاجرت کنند، جمعیت را در حال کاهش خواهند گذاشت. نویسنده این نقص عظیم را در ساختمان اداری خود از بین می برد و می گوید که کسی جایی غذا می خورد و یا مردم دیگر رشد می کنند. خوب، پس از آن متوجه نمی شود که اگر مردم مواد غذایی را متوقف کنند زیرا هیچ کس آن را نمی خورند، جمعیت آن را محدود می کند و گونه ی انسانی کار خود را برای افزایش، غوطه ور شدن و خوردن به عنوان ادعا می کند که همیشه باید انجام دهد. همان چیزهای قدیمی که باشگاه رم در دهه 70 و به همین ترتیب از مالتوس تا حال حاضر گفته است. این امر به این معناست که مردم نمیفهمند که تغییرات در روند تغییر در شرایط تغییر کرده است. زنان دارای توانایی کنترل زایمان برای انتخاب اندازه خانوادگی فرزندان کمتری دارند. فیشر هایی که ماهی ها را درک می کنند، کم و زیاد می شوند و روش های خود را تغییر می دهند و یا قوانینی را برای محدود کردن اندازه گرفتن، یا تبدیل شدن به کشاورزی یا تبدیل شدن به محافظه کاران گونه های وحشی می کنند. گونه انسانی برای تمام دوران کودکی و نوجوانی خود فضیلت مادرانه را دارد، اما در حال رشد است و در نهایت تمام منابع جهان را به گونه ای واقع بینانه پرورش می دهد که منجر به پایداری کامل می شود. در مورد آن هیچ چیز غیرمنتظره ای وجود ندارد. برخی از چیزهایی که نویسنده نمی فهمند پیروی می کنند. در فضا منابع واقعا نامحدود هستند. در یک ظرف پتری بسته نشد. ما فقط باید آن را گسترش دهیم و توسعه دهیم. ما با استفاده از پیشرفت های تکنولوژی، منابع جدیدی را ایجاد می کنیم. شن و ماسه سودمند شیشه ای مفید و سپس حتی میکروچیپ های مفید تر می شود. لجن سیاه به یک سوخت یا ظرف پلاستیکی تبدیل می شود. بیشتر ما می دانیم که بیشتر ما چیزهای بی ارزش در اطراف ما را به جواهرات زیر دست ما تبدیل می کنیم. قبل از مراقبت از انسان، زندگی روی زمین بسیار امن و راحت بود. اثرات سیارک تقریبا همه چیزهای زندگی را در موارد مختلف (کامبرین، پرمین، کرتاسه و غیره) نابود می کنند و می توانند این کار را حتی بیشتر به طور کامل انجام دهند، اگر انسان از لحاظ تکنولوژیکی به اندازه کافی پیشرفته برای جلوگیری از آن پیشرفت کند. تاریخ زندگی با فاجعه ای است که توسط انسان بوجود می آید. خیلی بیشتر بود، من می توانستم یک رمان بنویسم. اما تصویر را دریافت می کنید. لطفا تلاش خود را برای برخی از کتابهایی که شما را سرگرم می کنند یا به شما چیزی درست می آموزند نجات دهید. این یکی برای هر دو بی فایده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب ارزش خواندن دارد، اما بسیاری از قطعات من را ناراحت کرده اند. اول اسماعیل اظهار نادرستی درمورد نحوه کار طبیعت می کند و ادعا می کند که انسان این قوانین را نقض کرده است، که ناشی از نارضایتی ماست. به عنوان مثال. اسماعیل می گوید که گونه های دیگر به رقبای خود حمله نمی کنند. این دروغ است گونه ها به شکارچیان حمله می کنند هر زمان که یک مزیت سازگار برای انجام این کار وجود داشته باشد. اسماعیل همچنین اظهار می کند که شکارچیان هرگز بیش از آنچه می توانند بخورند. این نیز نادرست است. من خواندن یک مقاله در مورد چگونگی شکارچیان مانند شیرها، اگر در یک منطقه حاوی یک دسته از طعمه قفل شده است، به طور سیستماتیک هر یک از آنها را به طور سیستماتیک می کشاند، حتی اگر آنها امیدوار باشند بتوانند آن را بخورند. همچنین، اسماعیل می گوید که انسان ها خود را از قوانین طبیعت محروم کرده اند تا تعداد آنها را افزایش دهند. اگر هر گونه گونه دیگر می تواند این کار را انجام دهد، پس آنها می خواهند. داروینیسم ساده است که هر گونه رفتار ژنهای بیشتری را گسترش می دهد، بیشتر شایع است. علاوه بر این، پیام اسماعیل به نظر می رسدlaw of the jungle @ implications for society. اسماعیل به طور قطع غذا خوردن را زمانی که یک منطقه قحطی دارد محکوم می کند. او می گوید ما باید به جای آن کنترل تولد کنیم. به نظر می رسد که ما باید هر دو را بدهیم. اسماعیل همچنین می گوید که اجتناب ناپذیر است که وقتی مواد غذایی را افزایش می دهید، انسان ها زمین را بیش از پیش جمع می کنند. این نیز نادرست است. به طور مداوم نشان داده شده است که وقتی زنان تحصیل می کنند، میزان تولد کاهش می یابد، به طوری که کشورهای اول دنیا اغلب از بین می روند، با وجود داشتن غذای بسیار خوب غذا. آنچه این کتاب به آن رسیده است این است که دانیل کوین طبیعت کار را درک نمی کند. پیام ساده ای که انسان به آن عمل می کند مثل اینکه جهان برای او ساخته شده است، خوب است، اما برای من بخش های خوب در خاك گم شده اند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اسماعیل


 کتاب سال مرگ ریکاردو ریش
 کتاب یادداشت های مرد فرزانه
 کتاب مالوی
 کتاب اوهام
 کتاب گروه محکومین
 کتاب نقاشی